9.10. – 15.10. 2023 AD

Poniedziałek, 9 października
17.00 – Msza  św. za + Wandę Kandora w 1 rocz. śmierci.

Wtorek, 10 października
17.00 – Msza  św. za ++ rodz. Annę i Józefa Ibrom, s. Magdalenę, Hildegardę, ich mężów, męża Franciszka Kulik.

Środa, 11 października
17.00 – Msza św. za ++ mamę Elfrydę Świtała w rocz. śmierci, o. Ernesta, b. Józefa, m. i o. Kalusa Maśnica, Jana i Jadwigę Bartoszek, Elżbietę Pasieka, pokr.

Czwartek, 12 października
17.00 – Msza św. szkolna za ++ rodz. Elfrydę i Teodora, Klarę i Jana, ciocię Marię, Annę, Gertrudę, Elżbietę i Piotra, pokr oraz o błogosławieństwo w rodzinie.

Piątek, 13 października, bł. Honorata
9.00 – Msza św. z okazji Dnia Nauczyciela w int. żyjących i zmarłych nauczycieli oraz pracowników szkoły i przedszkola.
17.30 – Nabożeństwo różańcowe.
18.00 – Msza św. z udziałem młodzieży do Miłosierdzia Bożego z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji 80 urodzin oraz w int. dzieci.

Sobota, 14 października
16.30 – Nabożeństwo różańcowe.
17.00 – Msza św. za ++ męża Jerzego Szaton, syna Grzegorza, rodziców, teściów, szwagrów, bratową Jolantę, dusze w czyśćcu.

XXVIII Niedziela Zwykła, 15 października 2023r., Dzień Papieski
(Przed kościołem zbiórka na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”)
7.30 – Msza św.  za ++ o. Henryka Wyrwich, pokr. Wyrwich i Klencz.
9.00 – Msza św. za ++ m. Teodora Kciuk w 20 rocz. śmierci, jego rodziców, rodzeństwo, teściów Antoniego i Bronisławę Cepok, siostrę Jadwigę Sopot.
11.00 – Msza św. za ++ o. Stefana, m. Annę Ludwig, braci Antoniego, ks. Pawła, bratową Erykę Ludwig, ciocie Konstantynę Ludwig, Antoninę Dyla, teśc. Gertrudę i Alfreda Kurek, ciocie Marię i Katarzynę Sopot, szw. Renatę Grzywocz, pokr.
15.00 – Nabożeństwo fatimskie prowadzone przez ubiegłorocznych pielgrzymów z Medjugorie.

1. Dzisiaj o godz. 15.00 odprawimy nabożeństwo różańcowe, a po nim wymieniane będą tajemnice różańcowe.

2. Ministrantów i kandydatów na ministrantów zapraszam na zbiórkę w sobotę o godz. 9.00.

3. Od dzisiaj przyjmował będę intencje mszalne na rok 2024. Przez najbliższy tydzień będzie można zamawiać intencje jubileuszowe, ślubne, urodzinowe oraz intencje grup wiejskich i parafialnych. W przyszłą sobotę i niedzielę na Msze św. i na nabożeństwo różańcowe można przynieść zapisane na kartkach pozostałe intencje mszalne (tekst taki, jak będzie wydrukowany w gazetce), z podaniem czasu odprawienia, awaryjnego dnia odprawienia i godziny, oraz nazwisko i imię zamawiającego. Rada Duszpasterska sugerowała, aby Msze św. wieczorne, w okresie jesienno zimowym odprawiane były o godz. 18.00 (nie o 17.00).

4. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Bul Krystyna, Wons Elżbieta, Kwapień Bożena i Martyna, Pasieka Sandra, Hatlapa Agnieszka.