2.10. – 8.10. 2023 AD

Poniedziałek, 2 października, Świętych Aniołów Stróżów
17.00 – Msza św. za ++ Jerzego i Anielę Wons, Franciszkę i Pawła Krawiec, Józefa i Marię Wons.

Wtorek, 3 października
17.00 – Msza św.  za ++ rodz. Teresę i Władysława Tarczewskich, Władysława Krawczyka, brata Józefa.
– z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji 18 urodzin Szymona Tarczewskiego.

Środa,  4 października, św. Franciszka z Asyżu
17.00 – Msza św.  za + Edytę Bartoszek w rocz. urodzin.

Czwartek, 5 października, I miesiąca, św. Faustyny
9.00 – Odwiedziny Chorych na ul: Dobrego Pasterza, Opolskiej, Stare i Nowe Osiedle, Kopernika, Chrobrego, Konopnickiej,  Dworcowa, Polna, Topolowa i Nowowiejska.
16.30 – Adoracja Pana Jezusa w Najśw. Sakramencie.
17.00 – Nabożeństwo różańcowe.
– Msza św. szkolna za ++ męża Józefa Brol w rocz.  śmierci, rodz. Rozalię i Piotra Brol, Helenę i Teodora Sobel, pokr.

Piątek, 6 października , I miesiąca
7.00 – Msza św. ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa w int. Róż Różańcowych.
9.00 – Odwiedziny Chorych na ul.: Ks. Wajdy, Torowej,  Powstańców, Zielonej, Miarki, Leśnej, Mostowej, Krótkiej, Zamościu i Borowianach.
17.30 – Nabożeństwo różańcowe prowadzone przez kandydatów do bierzmowania z klasy VII.
18.00 – Msza św. z udziałem młodzieży – z udziałem kandydatów do bierzmowania – za + męża, ojca i opę Jerzego Felux w rocz. śmierci.

Sobota, 7 października, I miesiąca, Najświętszej Maryi Panny Różańcowej
7.00 – Msza św. ku czci Niepokalanego Serca Najśw. Maryi Panny (z udziałem marianek) za + Barbarę Kulik w 30 dni po śmierci.
– Spotkanie Wspólnoty Maryjnej.
16.30 – Nabożeństwo różańcowe.
17.00 – Msza św. z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze w rodzinie oraz za ++ z rodzin Krawiec, Potyka, Golor, Moczko i Anioł.

XXVII Niedziela Zwykła, 8 października 2023 r.
(Kolekta na zakup oleju opałowego dla kościoła)
7.30 – Msza św.  za ++ rodz. Gertrudę i Józefa Adamczyk, b. Gerarda, o. Karola Jendrysik, pokr.
9.00 – Msza św. za ++ Józefa Seidel, rodz. Katarzynę i Ottona Piechaczek, Marię i Franciszka Spałek, Magdalenę i Pawła Loch, Annę Bartoszek.
11.00 – Msza św. za ++ ciotkę Annę, męża Andrzeja, rodz. z obu stron, siostry, braci, szwagierki, szwagrów, pokr. i dusze w czyśćcu.
15.00 – Nabożeństwo różańcowe.
– Wymiana tajemnic różańcowych.

1. Dzisiaj o godz. 15.00 pierwsze październikowe nabożeństwo różańcowe. W imieniu Matki Najświętszej zapraszam dzisiaj i przez kolejne dni października.

2. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Karpińska Anna, Potempa Gabriela, Janoszka Ewa, Pawelczyk Joanna, Panchyrz Aleksandra, Wind Elżbieta.