16.10. – 22.10. 2023 AD

Poniedziałek, 16 października, św. Jadwigi Śląskiej
17.00 – Msza św. za + rodz. Teresę i Karola Weber, b. Edwarda, Magdalenę i Eryka Pyka.

Wtorek, 17 października, św. Igmacego Antiocheńskiego
17.00 – Msza św. za ++ rodz. Anastazję i Jana Goj, Wiktorię i Franciszka Mudrak, Gertrudę Goj, Mariana Czapla, Jerzego Pasieka, dziadków, pokr.

Środa, 18 października, św. Łukasza
17.00 – Msza św. za ++ rodz. Hildegardę Jarzyna z okazji urodzin, Huberta, pokr. z obu stron, siostrę Gabrielę.

Czwartek, 19 października
17.00 – Msza św. szkolna – za ++ rodz. Wiktorię i Piotra Gajda, Wiktorię i Jana Jacek, ciocię Paulinę Ibrom, ciocie, wujków, dziadków, pokr. oraz o zdrowie i błogosławieństwo w rodzinie.

Piątek, 20 października, św. Jana Kantego
16.30 – Msza św. za + Piotra Buk (pogrzeb odprawiono w Strzybnicy).
17.30 – Nabożeństwo różańcowe.
18.00 – Msza św. z udziałem młodzieży za ++ siostrę Annę, brata Stanisława Zając, rodz. Anielę i Jakuba, męża Józefa,  pokr. Zając i Czaja.

Sobota, 21 października
16.30 – Nabożeństwo różańcowe prowadzone przez marianki.
17.00 – Msza św. z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze w rodzinie oraz za ++ rodziców Pawła i Katarzynę Chmielorz, Romana Michalik, Joachima i Rafała Chmielorz, Helmuta Burda, Teresę Sowiślok, Mariana Spychała.

XXIX Niedziela Zwykła, 22 października 2023 r., Niedziela Misyjna
7.30 – Msza św.  za ++ o. Roberta Kieryś, mamę Łucję, rodz. Anielę i Adolfa Michali, braci, pokr.
9.00 – Msza św. do Miłosierdzia Bożegoza ++ siostrę Emilię Guzy, braci Joachima i Antoniego, m. Engelberta Potempa, syna Henryka, rodziców, teściów, pokr.
11.00 – Msza św. za + Jadwigę Bartoszek w rocz. śmierci.
15.00 – Nabożeństwo różańcowe prowadzone przez lektorów

1. Dzisiaj o godz. 15.00 odprawimy nabożeństwo fatimskie.

2. Marianki i kandydatki spotkają się w sobotę o godz. 15.30.

3. Przyjmowane są intencje mszalne na rok 2024. Dzisiaj na Msze św. i na nabożeństwo różańcowe można przynieść zapisane na kartkach intencje mszalne (tekst taki, jak będzie wydrukowany w gazetce), z podaniem czasu odprawienia, awaryjnego dnia odprawienia i godziny, oraz nazwisko i imię zamawiającego. W poniedziałek  zgłoszenia można dokonywać telefonicznie i na probostwie od 9.00 – 11.00 oraz od 15.30 -16.30.

4. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Jendrzejek Agnieszka, Pasieka Ewelina, Kocot Aneta, Gabryś Dorota, Wyrwich Sylwia, Sikora Brygida.