8.05. – 14.05. 2023 AD

Poniedziałek, 8 maja, św. Stanisława Biskupa
7.30 – Nabożeństwo majowe.
8.00 – Msza św.  z okazji Dnia Szkoły, w intencjach byłych i obecnych uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły.

Wtorek, 9 maja
8.00 – Początek  dziękczynnej pielgrzymki za dar I Komunii Świętej na Górę św. Anny.
17.30 – Nabożeństwo majowe.
18.00 – Msza św. za ++ m. i o. Gintera Krawiec w rocz. śmierci, jego rodziców Elżbietę i Karola, b. Wernera, Annę i Wacława Krzepickich, ich rodz. Aleksandrę i Kazimierza, b. Czesława z ż. Marią.

Środa, 10 maja
17.00 – Msza św.  z z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji 85 urodzin Joanny Wieszołek.
17.30 – Nabożeństwo majowe.
18.00 – Msza św. za ++ Pawła Bartoszek w 2 rocz. śmierci, jego rodziców i rodzeństwo, pokr.

Czwartek, 11 maja
17.30 – Nabożeństwo majowe.
18.00 – Msza św. szkolna za ++ mamę Stefanię Kulczycką w 3 rocz. śmierci, o. Bronisława, s. Janinę, dziadków Agnieszkę i Filipa, Teresę i Tomasza, pokr.

Piątek, 12 maja
17.30 – Nabożeństwo majowe.
18.00 – Msza św. z udziałem młodzieży i kandydatów do bierzmowania – za ++ rodz. Marię i Konstantego Giera, teśc. Ritę i Teodora Rudzik, m. Joachima Rudzik, Norberta i Marcina Moj, Helenę i Alojzego Lebek, Agnieszkę i Jerzego Karpińskich, babcie, dziadków, ciocie, wujków, sąsiadów oraz o błogosławieństwo Boże.
– Spotkanie przed udzieleniem sakramentu bierzmowania.

Sobota, 13 maja, Objawienie Najśw. Maryi Panny w Fatimie
18.00 – Msza św. teścia Antoniego Skolik, ż. Marię.

VI Niedziela Wielkanocna, 14 maja  2023r.
7.30 – Msza św. z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji 85 urodzin Gerarda Bartoszek oraz za + Edytę Bartoszek w rocz. śmierci.
9.00 – Msza św. do Miłosierdzia Bożego za ++ matkę Paulinę, o. Ernesta Kołodziej, o. Engelberta Potempa, syna Henryka, dziadków Franciszkę i Tomasza Guzy, ich córkę Emilię, synów Joachima i Antoniego.
11.00 – Msza św. za + Anatola Stańczyk w 1 rocz. śmierci.
14.40 – Wymiana tajemnic różańcowych.
15.00 – Nabożeństwo fatimskie.

1. Dzisiaj nabożeństwo majowe z udziałem neokomunikantów odprawione będzie o godz. 15.30. Do piątku dzieci pierwszokomunijne przeżywać będą „biały tydzień”.

2. Zbiórka ministrantów i kandydatów odbędzie  się w sobotę o godz. 9.00.

3. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Sandra Klatka, Swierzy Iwona, Kociok Mariola, Witek Katarzyna, Hryniarz Magdalena, Graczyk Lucyna.