15.05. – 21.05. 2023 AD

Poniedziałek, 15 maja
17.00 – Msza św. za ++ mamę Hildegardę Knoppik, rodz. Marię i Franciszka Plaszczyk, dziadków z obu stron, ciocie, wujków, kuzynkę Helenę, kuzyna Jerzego, szwagra Ignacego, pokr.
 – Procesja o urodzaje i błogosławieństwo w pracy do krzyża za bazą i na styku ul. Nowowiejskiej i Topolowej.

Wtorek,16 maja, św. Andrzeja Boboli
17.00 – (Borowiany) Msza św.  za + Sylwię Skowronek.  –  Procesja o urodzaje i błogosławieństwo w pracy.

Środa, 17 maja
17.00 – (Kaplica św. Jana Nepomucena) – Msza św. jako podziękowanie za obronę przed żywiołami, z prośbą o dalszą opiekę oraz w int. VIII klasy przed egzaminami, o światło Ducha Świętego.
– Procesja błagalna o urodzaje i błogosławieństwo w pracy do krzyży na ul.Polnej i ks. Wajdy.

Czwartek, 18 maja
12.00 (Sanktuarium Matki Bożej Różańcowej w Pompejach) – Msza św. o uświęcenie rodzin, o uzdrowienie relacji małżeńskich i rodzinnych… .
17.30 – Nabożeństwo majowe.
18.00 – Msza św. szkolna – za ++ Agnieszkę i Jana Szołtysik, Ryszarda Lizoń, pokr.

Piątek, 19 maja
17.30 – Nabożeństwo majowe.
18.00 – Msza św. z udziałem młodzieży – za ++ s. Annę Pilarską w rocz. śmierci, rodz. Rozalię i Wiktora.

Sobota, 20 maja
17.30 – Nabożeństwo majowe.
18.00 – Msza św. za ++ rodz. Gertrudę i Wiktora Bartoszek, s. Eryka z żoną Marią, Emilię i Gintera Gabryś, pokr. Bartoszek i Gabryś.

Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, 21 maja 2023 r.
7.30 – Msza św.  za ++ rodz. Gertrudę i Józefa Adamczyk, brata Gerarda, ojca Karola Jendrysik, pokr.
9.00 – Msza św. za ++ rodz. Annę i Izydora Panchyrz, męża Joachima Bujara, jego rodziców Adelajdę i Edwarda, szwagrów Józefa, Herberta i Rainholda, pokr.
11.00 – Msza św.   za ++ męża, ojca i dziadka Ireneusza Szady w 3 rocz. śmierci, mamę Hildegardę Haberla, teśc. Janinę i Leona Szady, dziadków z obu stron, szw. Artura, Marię Serafin z synem Reinholdem, pokr. Szady, Haberla, Guliński i Czaja.
15.00 – Nabożeństwo majowe.

1. Dzisiaj o godz. 14.40 wymieniane będą tajemnice różańcowe, a następnie odprawimy nabożeństwo fatimskie.

2. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Guzy Joanna, Panchyrz Agnieszka i Amelia, Jaksik Monika, Mazur Ludmiła, Hatlapa Nicol.