1.05. – 7.05. 2023 AD

Poniedziałek, 1 maja, św. Józefa
15.00 – Msza św. z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji 50  urodzin Huberta Skandy.
17.30 – Nabożeństwo majowe.
18.00 – Msza św.  za + Jerzego Kubiczka od  Orkiestry Parafialnej.

Wtorek, 2 maja, św. Atanazego
11.00 – Msza św. pogrzebowa + Annemarie Soloch.
17.30 – Nabożeństwo majowe.
18.00 – Msza św.  za ++ o. Józefa Wolan, matkę Hildegardę, teśc. Krystynę i Waltera Rolik, babcie, dziadków, ciocie, wujków, kuzynów Jerzego i Mariana oraz ++ z rodzin Wolan i Polok.

Środa, 3 maja, Uroczystość Najśw. Maryi Panny Królowej Polski
7.30 – Msza św.  za ++  m. Jana Hyla, rodz. Karolinę i Franciszka, Rozalię i Franciszka Kampczyk, Gerarda Bok, wnuka Adama, Albrechta Potempa, , pokr. Hyla, Kampczyk, Wind i Potempa.
9.00 – Msza św. za ++ ojca Zbigniewa Wanta w rocz. śmierci, matkę Janinę , rodz. Czesławę i Władysława Domereckich.
10.30 – Nabożeństwo majowe.
11.00 – Msza św.   przez wstawiennictwo św. Floriana w int. Strażaków oraz ich rodzin, z pamięcią o ++ Strażakach.

Czwartek, 4 maja, i miesiąca, św. Floriana
9.00 – Odwiedziny Chorych na ul: Dobrego Pasterza, Opolskiej, Stare i Nowe Osiedle, Kopernika, Chrobrego, Konopnickiej,  Dworcowa, Polna, Topolowa i Nowowiejska.
17.00 – Godzina Święta.
18.00 – Msza św. szkolna za ++ rodz. Helenę i Rainholda Małek, o. Szymona Kulik.
– w 30 dni po śmierci Edeltraudy Promnik.

Piątek, 5 maja, I miesiąca
7.00 – Msza św. ku czi Najśw. Serca Pana Jezusa w int. Róż Różańcowych.
8.00 – Odwiedziny Chorych na ul.: Ks. Wajdy, Torowej,  Powstańców, Zielonej, Miarki, Leśnej, Mostowej, Krótkiej, Zamościu i Borowianach.
15.30 – Próba przed I Komunią Świętą oraz spowiedź dla dzieci.
18.00 – Msza św.  z udziałem młodzieży, nie może zabraknąć kandydatów do bierzmowania – za ++ rodz. Władysława i Katarzynę Wanat, o. Jana Kornaga.
– Spotkanie z kandydatami do bierzmowania.

Sobota, 6 maja, I miesiąca, św. Filipa i Jakuba
7.00 – Msza św. ku czci Niepokalanego Serca Najśw. Maryi Panny  za + Irmgardę Garbas z okazji urodzin.
18.00 – Msza św. za + Jadwigę Jaksik w 1 rocz. śmierci.

V Niedziela Wielkanocna – I Komunia Święta, 7 maja 2023r.
7.30 – Msza św.  za ++ ciocię Różę, jej siostrę, rodziców i dziadków.
9.00 – Msza św. za ++ rodz. Piotra i Weronikę Bieniek, Różę i Alberta Swoboda.
10.45 – Rozpoczęcie uroczystości I Komunii Świętej.
11.00 – Msza św.  z przyjęciem I Komunii Świętej, w intencjach dzieci oraz ich rodzin.
15.30 – Nabożeństwo majowe z udziałem neokomunikantów.

1. Spotkania: ministrantów i kandydatów w czwartek po Mszy św.; scholi „Gaudium” sobotę o godz. 10.00 i Marianek również w sobotę o godz. 11.00.

2. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: rodziców dzieci klasy II.