24.04. – 30.04. 2023 AD

Poniedziałek, 24 kwietnia, Uroczystość św. Wojciecha
7.00 – Msza św. za + Julię Bujara od rodziny z Miedar.
18.00 – Spotkanie przed pielgrzymko – wycieczką do Włoch.

Wtorek,25 kwietnia, św. Marka
17.00 – Msza św.  za ++ matkę Jadwigę Kurek z okazji urodzin.
–  Procesja o urodzaje i błogosławieństwo w pracy.

Środa 26 kwietnia
7.00 – Msza św.  za ++ m. i o. Franciszka Kulik, rodz. Jadwigę i Ryszarda, Annę i Józefa Ibrom.

Czwartek, 27 kwietnia
18.00 – Msza św. szkolna – w 2 rocz. śmierci za + męża, ojca Leona Kudlek.

Piątek, 28 kwietnia
18.00 – Msza św. z udziałem młodzieży – o światło Ducha Świętego dla tegorocznych maturzystów.

Sobota, 29 kwietnia, św. Katarzyny Sieneńskiej
15.00 – Msza św. z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji 40 rocznicy ślubu Ireny i Helmuta Stefan, o błogosławieństwo w rodzinie i rodzinach dzieci.
16.00 – Msza św. z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji 18 urodzin Andrzeja Pawelczyk.
18.00 – Msza św. za ++ m. i o. Stefana Kotucha, rodz. Marię i Maksymiliana Zientek, Monikę i Rudolfa Świerczok, babcię Klarę Thomalla oraz o zdrowie i błogosławieństwo w rodzinie.
– Roczek Laury Felux.

IV Niedziela Wielkanocna, 30 kwietnia 2023 r.
7.30 – Msza św.  za ++ m. Piotra Zuber, rodziców, braci, siostry, pokr. Zuber, Szymoś i Kubica.
9.00  – Msza św. za + Marka Kosytorz w 1 rocz. śmierci.
11.00 – Msza św.   do Miłosierdzia Bożego za ++ z rodzin Ślimak i Czyrnek.
15.00 – Nieszpory.

1. Dzisiaj o godz. 15.00 pójdziemy do Emaus – w imieniu młodzieży i scholi „Gaudium” zapraszam”. Z Chrystusem Zmartwychwstałym wędrować będziemy na Borowiany. Ufam, że przy kaplicy św. Anny rozpoznamy Zbawiciela przy łamaniu chleba. Początek o godz. 15.00 na parkingu przy leśniczówce p. Wajdów.

2. Wyruszających na pielgrzymko – wycieczkę do sanktuariów południowych Włoch zapraszam na spotkanie 24 kwietnia (poniedziałek) o godz. 18.00.

3. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Janik Urszula, Gałaszewska Sylwia, Błaszko Agnieszka, Czudaj Danuta, Kulik Beata, Gloria i Inga.