17.04. – 23.04. 2023 AD

Poniedziałek, 17 kwietnia
7.00 – Msza św.  do Miłosierdzia Bożego za ++ syna Szymona Grondes w rocz. urodzin, rodz. Gertrudę i Sebalda Piekacz, Weronikę i Jana Grondes, brata Norberta, pokr.

Wtorek, 18 kwietnia
16.30 – Próba dla dzieci pierwszokomunijnych.
18.00 – Msza św. z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze w rodzinie oraz za ++ rodz. Kleofasa i Joannę Pasieka, Annę i Jana Krawiec.

Środa, 19 kwietnia
7.00 – Msza św.  za ++ o. Albrechta, Jana, chrześniaka Adama, pokr.

Czwartek, 20 kwietnia
18.00 – Msza św. szkolna o dar nieba dla rodziców Marii i Eryka Bartoszek, za ++ z rodzin Bartoszek, Garcorz, Graczyk i Bogdoł.

Piątek, 21 kwietnia
16.30 – Próba dla dzieci pierwszokomunijnych.
18.00 – Msza św. z udziałem młodzieży – za ++ matkę Hildegardę Swoboda, o. Franciszka, zięcia Damiana, bratową Marię, rodz. Annę i Ryszarda Płaczek, pokr.

Sobota, 22 kwietnia
15.00 – Msza św. z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji 50 urodzin Dariusza Lewandowskiego i 15 rocz. ślubu Kornelii i Dariusza.
18.00 – Msza św. za ++ m. i o. Józefa Czaja, rodziców, braci, szwagierki, pokr. Pissarski, Czaja i Zając.

III Niedziela Wielkanocna, 23 kwietnia  2023r.
7.30 – Msza św. za ++ rodz. Katarzynę i Pawła Chmielorz, Romana Michalik, Joachima i Rafała Chmielorz, dziadków z obu stron, Helmuta Burda, Teresę Sowiślok, pokr. Chmielorz, Michalik i Spychała.
9.00 – Msza św. za ++ Rafała Kokoszka, s. Romana, pokr.
11.00 – Msza św. za ++ rodz. Alfreda i Różę Bryś, Katarzynę i Józefa Maczuch, dziadków z obu stron, Gerarda, Henryka, Magdalenę Bryś, Józefa Szramek, Piotra Burek, Agnieszkę i Eryka Kraka, Annę i Jana Fleger, pokr. Bryś, Maczuch, Student, Wyrwich, Kalka i Koczorek.
– Próba z rodzicami i dziećmi pierwszokimunijnymi
15.00 – Emaus Parafii na które zaprasza młodzież i schola „Gaudium”.
Z Chrystusem Zmartwychwstałym wędrować będziemy na Borowiany. Ufam, że przy kaplicy św. Anny rozpoznamy Zbawiciela przy łamaniu chleba. Początek o godz. 15.00 na parkingu przy leśniczówce p. Wajdów.

1. Dzisiaj o godz. 15.00 odprawimy Nabożeństwo ku czci Miłosierdzia Bożego.

2. Spotkania w sobotę: dla ministrantów i kandydatów o godz. 9.00, o godz. 10.00 schola „Gaudium”, dla Marianek i kandydatek o godz. 11.00.

3. Wyruszających na pielgrzymko – wycieczkę do sanktuariów południowych Włoch zapraszam na spotkanie 24 kwietnia (poniedziałek) o godz. 18.00.

4. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyniKubilas Sylwia, Małek Małgorzata, Klisz Paulina, Bok Danuta, Jonienc Joanna, Maśnica Natalia, Czernicka Danuta.