10.04. – 17.04. 2023 AD

Poniedziałek Wielkanocny, 10 kwietnia
7.30 – Msza św.  ( w j.niemieckim) w intencjach żyjących i ++ członków DFK.
9.00–  Msza św.  za ++ matkę Annę, o. Stefana Ludwig, braci Antoniego, ks. Pawła, bratową Erykę Ludwig, szwagierkę Renatę Grzywocz, ciocie Konstantynę Ludwig, Antoninę Dyla, ciocie Katarzynę i Marię Sopot, teśc. Gertrudę i Alfreda Kurek, pokr.
– Spotkanie dzieci z zajączkiem.
10.45 – Procesja wielkanocna.
– Msza św.  z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji 70 urodzin Jolanty Felux.

Wtorek Wielkanocny, 11 kwietnia
18.00-  Msza św.  w rocz. śmierci ++ ż. i m. Hildegardę Pruski, rodziców, teściów.

Środa Wielkanocna, 12 kwietnia
7.00–  Msza św.  za ++ Wiktora Glowania, rodz. Nikodema i Marię Świerzy, Antoniego Świerzy.

Czwartek Wielkanocny, 13 kwietnia
18.00–  Msza św. szkolna za ++ rodz. Urszulę i Andrzeja Kulik, pokr., Martę i Teodora Piekacz.
– Spotkanie wspólnoty lektorów.

Piątek Wielkanocny, 14 kwietnia
18.00-   Msza św.  z udziałem młodzieży – za + Marię Sankowską w 1 rocz. śmierci.
– Spotkanie z kandydatami do bierzmowania.

Sobota Wielkanocna, 15 kwietnia
14.00 – Msza św. z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji 40 i 45 urodzin Katarzyny i Daniela Garcorz.
18.00 – Msza św. za ++ ciocię Paulinę Ibrom, rodz. Wiktorię i Piotra Gajda, ich braci, siostry, Wiktorię i Jana Jacek, dziadków oraz ++ z rodzin Ibrom, Gajda, Jacek i Pietrucha.
– Roczek Stanisława Marczuk.

II Niedziela Wielkanocna – Miłosierdzia Bożego, 16  kwietnia 2023r.
(Kolekta na Caritas Diecezji Opolskiej)
7.30 – Msza św.  za ++ o. Pawła Pasieka w rocz. śmierci., rodz. Anastazję i Stanisława Szołtysik, s. Magdalenę, ciocię Julię, bratową Elżbietę, Jerzego Danysz, Annę i Pawła, Jana Czaja, pokr. Szołtysik, Bednarek, Pasieka i Danysz oraz o błogosławieństwo w rodzinie.
9.00  – Msza św. za + Annę Zielonka.
10.45 – Procesja wielkanocna.
11.00 –  Msza św.  za ++ rodz. Katarzynę i Karola Bartoszek, Różę i Wilhelma Wyrwich.
15.00 –  Koronka do Miłosierdzia Bożego i nabożeństwo ku czci Miłosierdzia Bożego.

1. Dziękujemy Parafialnemu Zespołowi „Caritas” za przeprowadzenie wydarzeń w minionym czasie.

2. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Loch Grażyna, Aleksandra, Marta i Paulina, Blumer Gabriela i Anna, Kulik Gizela.