8.03 – 14.03. 2021 AD

Poniedziałek, 8 marca
7.00– Msza św. za + o. Jana Goj, m. Anastazję.
Wtorek, 9 marca
18.00 – Msza św.  za + Eryka Jelonek w 1 rocz. śmierci.
Środa, 10 marca
7.00-  Msza św.  za ++ rodziców Martę i Józefa Student.
Czwartek, 11 marca
17.30 – Droga Krzyżowa z udziałem dzieci.
18.00 – Msza św. szkolna za ++ m. i o. Antoniego Sobel, Magdalenę Sobel, rodz. Helenę i Teodora Sobel, Annę i Józefa Ibrom, pokr.
Piątek, 12 marca
17.30 – Droga Krzyżowa.
18.00 – Msza św.  z udziałem młodzieży – o uświęcenie rodzin, o uzdrowieni relacji małżeńskich i rodzinnych oraz o dobre rozeznanie powołania życiowego  i nieprzypadkowy wybór męża i żony.
Sobota, 13 marca
16.00 – Msza św.  z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji 50 urodzin Sylwi Bartoszek.
18.00 – Msza św. za ++m. Jadwigę Stach, o. Wilhelma, ich rodz. Różę i Józefa Kaszuba, Teklę i Pawła Stach, szw. Jana Sopot, wujka Teodora Serafin, ciocię Janinę Jurczyk, Hildegardę Kaszuba, pokr. oraz o zdrowie i błogosławieństwo w rodzinie.
– za + Adelajdę Krawiec w 30 dni po śmierci.
IV  Niedziela Wielkiego Postu (Laetare), 14 marca 2021 r.
7.30 – Msza św. za ++ Franciszka i Annę Pasieka, ż. Eugenię i Krystynę, Huberta Kocot, pokr.
9.00– Msza św. do Miłosierdzia Bożego za ++ rodz. Józefę i Pawła Burda, Jadwigę, Marię i Jana Ibrom, Franciszkę i Franciszka Burda, Izydora i Annę Panchyrz, szw. Józefa, Herberta, Joachima, Rajnholda i Leona, chrzestną Paulinę Wyrwich, Wiktora i Łucję Ibrom, ks. Krystiana Kampę, pokr. Burda, Panchyrz oraz o zdrowie i błogosławieństwo w rodzinie.
11.00– Msza św. ku czci Chrystusa Króla w int. Kościoła.
14.30 – Gorzkie Żale.
15.15 – Msza św. za ++ m. Gertrudę, o. Emila Hampel, męża Gintra Jendrzejek.

1. Dzisiaj ok. godz. 16.00 – spotkanie z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych.
  2. Urząd Miasta Zawadzkie kupił budynek po byłej poczcie. Parafia podpisała umowę użyczenia części tego obiektu, w celu wykonania ubikacji, które będą dostępne w trakcie nabożeństw. Dziękujemy. Rozpoczęliśmy prace przygotowawcze. Dziękujemy p. Janowi Czanguleitowi za współpracę w tym zakresie. Dziękuję p. Wernerowi Klenczowi za bardzo aktywne zaangażowanie w realizacji tego projektu oraz wszystkim, którzy w minionym tygodniu przyłożyli do tego serce i ręce.
  3. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Plaszczyk Teresa i Anna, Spałek Małgorzata, Kiszkis Gabriela, Kroczek Ilona  i Martyna.