1.03 – 7.03. 2021 AD

Poniedziałek, 1 marca
7.00 – Msza św. za ++ rodz. Krystynę i Józefa Świtała, dziadków.
Wtorek, 2 marca
18.00 – Msza św. za ++ m. Wiktorię Szostok w rocz. śmierci, o. Ignacego, pokr.
Środa, 3 marca
7.00 – Msza św. w 30 dni po śmierci Kazimierza Pawliszyn.
Czwartek, 4 marca, I miesiąca, św. Kazimierza
9.00 – Odwiedziny Chorych na ul: Dobrego Pasterza, Opolskiej, Stare i Nowe Osiedle, Kopernika, Chrobrego, Konopnickiej,  Dworcowa, Polna, Topolowa i Nowowiejska. (Proszę poinformować do kogo nie przyjechać)
17.00 – Godzina Święta z Drogą Krzyżową z udziałem dzieci.
18.00 – Msza św. szkolna w 10 rocz. śmierci mamy Agnieszki Brol, ++ o. Stanisława, m. Pawła Zyzik, pokr..
Piątek, 5 marca, I miesiąca
7.00 – Msza św. ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa w int. Róż Różańcowych.
9.00 – Odwiedziny Chorych na ul.: Ks. Wajdy, Torowej,  Powstańców, Zielonej, Miarki, Leśnej, Mostowej, Krótkiej, Zamościu i Borowianach. (Proszę poinformować do kogo nie przyjechać)
17.30 – Droga Krzyżowa prowadzona przez młodzież.
18.00 – Msza św. dla  młodzieży za ++ rodz. Barbarę, Marię i Wilhelma Szaton, m. Jerzego, s. Grzegorza, szw. Franciszka, dusze w czyśćcu.
– za  Marię Zientek w 30 dni po śmierci.
Sobota, 6 marca, I miesiąca
15.00 – Msza św. ku czci Niepokalanego Serca Najśw. Maryi Panny w pewnej intencji.
18.00 – Msza św.  za + Jana Zemela w 1 rocz. śmierci.
III Niedziela Wielkiego Postu, 7 marca 2021 r.
(Kolekta na Seminarium Duchowne)
7.30– Msza św.  za ++ Gerarda Bok, jego rodziców, brata Engelberta, Franciszka i Rozalię Kampczyk, pokr. Płaczek, Wind, Hyla, Klonek, Boronowski, Jersz i Meinert.
9.00 – Msza św.  przez wstawiennictwo Najśw. Maryi Panny w int. Kobiet.
11.00 –  Msza św.  z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji 70 urodzin Teresy.
14.30 – Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.
15.15 – Msza św. za + Zbigniewa Jędrzejewskiego od sąsiadów.
– Spotkanie z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych.

1. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Sztancel Teresa, Niedworok Weronika, Majzel Teresa i Katarzyna, Kucharczyk Gabriela, Szyguła Grażyna.