22.02 – 28.02. 2021 AD

Poniedziałek, 22 luty, Święto Katedry św. Piotra
7.00 – Msza św.  za + męża, ojca i dziadka Gotfryda.
Wtorek, 23 luty
18.00 – Msza św. za + Agnieszkę Kraka od Róż Różańcowych.
Środa, 24 luty
7.00 – Msza św. za + Stefanię Kulczycką od Marty i Piotra Czarnotów z Rzeszowa.
Czwartek, 25 luty
15.00 – Msza św. szkolna z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji 60 urodzin Anieli Bartoszek oraz za ++ m. i o. Klausa Maśnica, rodz. Ernesta i Elfrydę Świtała, pokr..
Piątek, 26 luty
17.30 – Droga Krzyżowa prowadzona przez lektorów.
18.00 – Msza św. z udziałem   młodzieży –  za kochaną mamę, babcię, teściową Bernadetę Golec z okazji 50 urodzin i w rocznicę śmierci oraz za ++ dziadków Agnieszkę i Edwarda Knopik, Gerarda Golec, Bernarda Żyłka, Czesława Nąć, dusze w czyśćcu.
Sobota, 27 luty
15.00 – Msza św. za ++ Rozalię Skalską, Annę Ochman i Kazimierza Pawliszyn od sąsiadów.
18.00 – Msza św. za ++ ciocię Julię Szołtysik w rocz. śmierci, rodz. Anastazję i Stanisława Szołtysik, s. Magdalenę, o. Pawła Pasieka, bratową Elżbietę, Jerzego Danysz, Annę i Pawła i Jana Czaja, pokr. Szołtysik, Bednarek, Pasieka, Danysz oraz o błogosławieństwo w rodzinie.
II Niedziela Wielkiego Postu, 28 luty 2021 r.
(Zbiórka o puszek na Misyjne Dzieło Pomocy Ad Gentes)
7.30 – Msza św.  za ++ Pawła Maroń, pokr.
9.00 – Msza św. za ++ rodz. Nikodema i Marię Świerzy, Wiktora Glowania, pokr, Świerzy i Glowania.
11.00 – Msza św. za ++ rodziców z obu stron, brata Józefa, siostry Marię i Hildegardę z mężem Janem, siostrzeńca Pawła, dziadków i teściów.
14.30 – Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.
15.15 – Msza św. za + o. Bronisława Kret.

1. Dziękuję wszystkim, którzy pomogli w przeprowadzeniu Nowenny przed zawierzeniem Matce Boskiej.
  2. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyniDunajczan Joanna, Wyrzgol Beata, Bujara Edyta, Meka Urszula,  Guzy Eryka i Lucyna.