15.03 – 21.03. 2021 AD

Poniedziałek, 15 marca
7.00 – Msza św.  za ++ rodziców Student, Pancherz, Kieryś, pokr.
Wtorek, 16 marca
18.00 – Msza św. o dar życie wiecznego dla  + Dominika Bolesława Szczerby od przyjaciół ze wspólnoty oazowej.
Środa, 17 marca
7.00 – Msza św. za ++ Katarzynę i Franciszka Kaliciak, ż. Krystynę.
Czwartek, 18 marca
17.30 – Droga Krzyżowa z udziałem dzieci.
18.00 – Msza św. szkolna za + m. Helenę Loch z okazji urodzin.
Piątek, 19 marca, Uroczystość św. Józefa
9.00 – Msza św. przez wstawiennictwo św. Józefa w int. Rzemieślników oraz Imienników.
17.30 – Droga Krzyżowa prowadzona przez marianki.
18.00 – Msza św. z udziałem   młodzieży –  za ++ rodz. Wilibalda i Helenę Kudlek.
Sobota, 20 marca
16.00 – Msza św. za + Łucję Ibrom od sąsiadów.
18.00 – Msza św. za ++ Gertrudę i Teodora Poloczek, Jana i Marię Pawellek, Wilhelma i Helenę Kudlek.
V Niedziela Wielkiego Postu, 21 marca 2021 r.
(Kolekta na remont obiektów diecezjalnych)
7.30 – Msza św.  za + o. Ernesta Świtała w rocz. śmierci, m. Elfrydę, b. Józefa, m. i o. Klausa Maśnica, Jana i Jadwigę Bartoszek, Elżbietę Pasieka, pokr.
9.00 – Msza św. do Miłosierdzia Bożego za ++ m. Hildegardę Kurzacki w rocz. śmierci, krewnych.
11.00 – Msza św. za + ż. Hildegardę Haberla, rodz. Matyldę i Piotra Haberla, teśc. Otylię i Pawła Czaja, zięcia Ireneusza Szady, pokr. Haberla, Czaja, Gasz i Serafin.
14.30 – Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.
15.15 – Msza św. za +  Marię Zientek od Róż Różańcowych.OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dziękuję wszystkim, którzy pomagali w pracach przy budowie ubikacji parafialnej.
  2. W dni powszednie, pół godziny przed Mszą Świętą,  wystawiany jest Najświętszy Sakrament. W tym czasie jest też okazja do Spowiedzi. Zadbajmy, aby dzieci skorzystały z łask tego sakramentu.
  3. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Garcorz Jolanta, Wieszołek Danuta, Boronowska Dorota, Brol Karolina, Ziaja Mariola i Weronika.