8.01. – 14.01. 2024 AD

Poniedziałek, 8 stycznia

7.00– Msza św. za ++ rodz. Emilię i Franciszka, brata Herberta, szw. Gerarda, teśc. Wiktora, Rozalię i Ernesta, ciocie, wujków, kuzynki i kuzynów.

Wtorek, 9 stycznia

18.00– Msza św. za + Magdalenę Małek z okazji 85 urodzin.

Środa, 10 stycznia

7.00– Msza św. o Boże błogosławieństwo dla Jadwigi i Urszuli oraz za ++ z ich rodziny.

Czwartek, 11 stycznia

17.00– Msza św.  szkolna za ++ rodz. Barbarę, Marię i Wilhelma Szaton, męża Jerzego, syna Grzegorza, rodz. Jana i Marię Zientek, szw. Franciszka i Herberta, bratową Jolantę, do Dzieciątka Jezus o zdrowie i błogosławieństwo w rodzinach dzieci i wnuków.

Piątek, 12 stycznia

18.00- Msza św. z udziałem młodzieży  – za ++ Joannę i Jana Gwiazdowskich, Hildegardę i Jerzego Lisoń, Gizelę Bartoszek, Joachima Panchyrz, pokr.

Sobota, 13 stycznia

18.00 – Msza św. kolędowa w int. parafian.

– za + Horsta Ibrom w 30 dni po śmierci.

II Niedziela Zwykła, 14 stycznia 2024 r.

7.30 – Msza św. za ++ męża i ojca Teodora Serafin, rodz. Marię i Teofila, Różę i Józefa Kaszuba, siostrę Jadwigę i Wilhelma Stach, siostry Janinę i Krystynę z mężami, brata Eryka, bratową Annę, Hildegardę Kaszuba.

9.00 – Msza św. za ++ mamę i babcię Agnieszkę Kraka w 3 rocz. śmierci, ojca i dziadka Eryka Kraka, dziadków Łucję i Maksymiliana Świerzy, dziadków Szaton i Badura.

11.00 – Msza św. w intencji pracujących, emerytowanych i zmarłych pracowników zakładów w Strzybnicy.

15.00 – Nieszpory kolędowe.

– Spotkanie z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych.

1. Kolędujmy Panu! Dzisiaj o godz. 15.00, z naszą orkiestrą oraz z każdym kto grą na instrumentach lub śpiewem chciałby uczcić Boże Narodzenie. W imieniu naszej Szkoły zapraszam również w tym dniu na godz. 16.00 – dzieci wystawiać będą jasełka.
  2. Ministranci i kandydaci spotkają się w sobotę o godz. 9.00.
  3. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Wons Gizela, Rozwadowska Aneta, Blumer Mirela i Kathleen, Lewandowska Kornelia, Jagiełło Bogusława.