15.01. – 21.01. 2024 AD

Poniedziałek, 15 stycznia

7.00–  Msza św.  za ++ żonę i mamę Irenę Kloska, rodziców, teściów, pokr.

Wtorek, 16 stycznia

18.00–  Msza św. za ++ męża i ojca Tadeusza Siedzińskiego, rodz. Joannę i Pawła Student, Krystynę i Adama Siedzińskich.

Środa, 17 stycznia, św. Antoniego opata

7.00–  Msza św.  za ++ rodz. Pawła i Antoninę Ludwig, teśc. Józefa i Annę Gałach.

Czwartek, 18 stycznia

17.00–  Msza  św.  szkolna – za ++ rodz. Annę i Wacława Krzepickich, Marię i Witolda Jachimczyk, Antoniego Kostrzewskiego, szw. Gintera Krawiec, babcie, dziadków, pokr.

– w 30 dni po śmierci Georga Krawiec.

Piątek, 19 stycznia, św. Józefa Pelczara

18.00  – Msza św.  z udziałem młodzieży za ++ mamę Teresę w rocz. śmierci, ojca Henryka Garczorz, ich rodziców, Elizabeth i Heinza Jarzina, Róże Garczorz, Hildegardę i Józefa Żyłka, Walburgę i Jana Zientek, Agnieszkę i Jerzego Karpińskich, Piotra Wolny, pokr.

Sobota, 20 stycznia

18.00 – Msza św. za ++ męża i ojca Andrzeja Tomala, jego rodz. Jerzego i Marię Tomala, mamę Magdalenę Strzelczyk, szwagra Józefa Tomala, szwagierkę Irenę Skibińską, dziadków z obu stron, wujków i ciocie, pokr. Tomala, Strzelczyk, Sopot i Halek.

III Niedziela Zwykła, 21 stycznia  2024 r.

7.30 – Msza św.  za ++ Małgorzatę i Ewalda Czaja.

9.00  – Msza św. za ++ rodz. Różę i Wilhelma Wyrwich, Katarzynę i Karola Bartoszek.

11.00 – Msza św. o Boże błogosławieństwo w rodzinie Dąbrowski.

1. Dzisiaj o godz. 15.00 nieszpory kolędowe, a po nich spotkanie z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych.
  2. Informacja dla pielgrzymów udających się do Fatimy: w najbliższych dniach do zamówionych biletów lotniczych dodawał będę nazwiska, w związku z tym proszę o uiszczenie dopłaty. Można to uczynić po Mszach św. w zakrystii lub na probostwie.
  3. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Wyrzgol Beata, Bujara Edyta, Meka Urszula, Guzy Lucyna, Sztancel Teresa, Niedworok Weronika.