22.01. – 28.01. 2024 AD

Poniedziałek, 22 stycznia

18.00–  Msza św.  za ++ męża Jana Danisz, rodz. Helenę i Józefa Swierzy, brata Stefana, chrześniaka Pawła, teściów, dziadków, pokr. i dusze w czyśćcu cierpiące.

Wtorek, 23 stycznia

18.00–  Msza  św. – za ++ matkę Annę Ludwig w105 urodziny, o Stefana, braci Antoniego, ks. Pawła Ludwig, bratową Erykę Ludwig, ciocię Konstantynę Ludwig, Antoninę Dyla, teśc. Alfreda i Gertrudę Kurek, szw. Renatę Grzywocz, ciocie Marię i Katarzynę Sopot, wujków, ciocie, kuzynów, kuzynki, pokr.

Środa, 24 stycznia, św. Franciszka Salezego

18.00–  Msza  św.  za ++ mamę Marię Skolik, tatę Antoniego, męża Henryka Świtała, pokr.

Czwartek, 25 stycznia, Nawrócenia św. Pawła

17.00–  Msza św.  szkolna za ++ męża Franciszka Skolik, córkę Teresę.

Piątek, 26 stycznia, św. Tymoteusza i Tytusa

18.00- Msza św. z udziałem młodzieży za + mamę Irenę Mainka.

Sobota, 27 stycznia

18.00 – Msza św. za ++ mamę Annę Płaczek, ojca Ryszarda, rodz. Łucję i Roberta Kieryś.

IV Niedziela Zwykła, 28 stycznia 2024r.

7.30 – Msza św. za ++ Marię i Franciszkę Kampczyk.

9.00 – Msza św. za ++ rodz. Rozalię i Franciszka Kampczyk, męża Jana Hyla, rodz. Karolinę i Franciszka, Gerarda Bok, wnuka Adama, Albrechta Potempa, Agnieszkę i Antoniego Wind, syna Wernera Annę i Ryszarda Płaczek, pokr. Hyla i Kampczyk.

11.00 –  Msza św. z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze w rodzinie z okazji roczku syna Nikodema.

15.00 – Nieszpory kolędowe.

1. Trwa Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan” – łączmy się z wszystkimi, dla których prośba Pana Jezusa „abyśmy byli jedno”, nie jest obojętna.
  2. Informacja dla pielgrzymów udających się do Fatimy: w najbliższych dniach do zamówionych biletów lotniczych dodawał będę nazwiska, w związku z tym proszę o uiszczenie dopłaty.
  3. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Majzel Katarzyna, Kucharczyk Gabriela, Kulik Wioletta i Andrea, Szczotka Irena, Szyguła Grażyna, Plaszczyk Teresa.