29.01. – 4.02. 2024 AD

Poniedziałek, 29 stycznia

18.00– Msza św. za ++ Helenę Suss i Jana Krywalskiego w 30 dni po śmierci.

Wtorek, 30 stycznia

9.00 Odwiedziny Chorych na ul: Dobrego Pasterza, Opolskiej, Stare i Nowe Osiedle, Kopernika, Chrobrego, Konopnickiej,  Dworcowa, Polna, Topolowa i Nowowiejska.

18.00– Msza św. za ++ o. Kazimierza Pawliszyn w 3 rocz. śmierci, mamę Helenę, brata Janusza, Józefa Sznajder, dziadków z obu stron, ciocie, wujków, kuzynów, pokr. oraz o z drowie i błogosławieństwo w rodzinie.

Środa, 31 stycznia, św. Jana Bosko

7.00– Msza św. za ++ rodz. Klarę i Nikodema Bartoszek, wnuka Dawida, ciocię Marię Buk.

Czwartek, 1 luty, I miesiąca

9.00 – Odwiedziny Chorych na ul.: Ks. Wajdy, Torowej,  Powstańców, Zielonej, Miarki, Leśnej, Mostowej, Krótkiej, Zamościu i Borowianach.

16.00 – Godzina Święta.

17.00– Msza św.  szkolna za ++ rodz. Annę i Jana Kulik, córkę Katarzynę z mężem Józefem, syna Rufina, żonę Elżbietę, synową Urszulę.

w 30 dni po śmierci Edwarda Socha.

Piątek, 2 luty, I miesiąca, Święto Ofiarowania Pańskiego

(Błogosławienie gromnic)

9.00 –  Msza św. ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa w int. Róż Różańcowych.

18.00- Msza św. z udziałem młodzieży  – za ++ matkę Marię Giera w rocz. śmierci, ojca Jana Giera, rodz. Gertrudę i Józefa Adamczyk, brata Gerarda, pokr.

– Rozbieranie dekoracji Bożego Narodzenia.

Sobota, 3 luty, I miesiąca

16.00 – Msza św. ku czci Niepokalanego Serca Najśw. Maryi Panny, z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji 50 urodzin Herberta Wyrwich.

18.00 – Msza św. za ++ męża, ojca Ewalda Bekierz, jego rodziców, Jadwigę i Huberta Wienchol, brata Gerarda.

V Niedziela Zwykła, 4 luty 2024 r.

7.30 – Msza św.  (w języku niemieckim) za ++ rodz. Pawła i Adelajdę Giera.

9.00 – Msza św. za ++ Janinę i Zbigniewa Wanat, rodz. Czesławę i Władysłąwa Domereckich, dziadków.

11.00 – Msza św. za  + ojca Franciszka Goj w rocz. śmierci.

15.00 – Nieszpory.

1. Spotkanie ministrantów i kandydatów będzie w czwartek po Mszy św. szkolnej.
  2. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Niesmak Anna, Kroczek Ilona, Klucznik Barbara, Garcorz Jolanta, Wieszołek Danuta, Boronowska Dorota, Brol Karolina.