5.02. – 14.02. 2024 AD

Poniedziałek, 5 luty, św. Agaty

(Błogosławienie chleba i wody)

7.00–  Msza św.  za ++ męża Józefa Kluba, rodziców.

Wtorek, 6 luty, św. Pawła Miki

18.00–  Msza św.  za ++ dziadków Różę i Alfreda Bryś, Katarzynę i Józefa Maczuch, Zofię i Huberta Kalka, Bertę i Ignacego Koczorek.

Środa, 7 luty

7.00–  Msza św.  za + Jana Krywalskiego od parafian z ul. Torowej i ks. Wajdy.

Czwartek, 8 luty

17.00–  Msza  św.  szkolna – za ++ męża Jana Boronowskiego z ok. urodzin, rodziców, teściów, pokr. Boronowski, Szymoś, Bok, Kaniak i Maleska.

Piątek, 9 luty

16.00 – Msza św. o światło Ducha Świętego i prowadzenie przez Opatrzność Bożą w int. Marcela Garcorz z okazji 18 urodzin.

18.00  – Msza św.  z udziałem młodzieży za ++ dziadków Aleksandra i Annę Sopot, Elisabeth, rodz. Różę i Franciszka Pasieka, jego rodziców, teściów, Marię i Franciszka Brol, Marię i Rainharda Gluck, Emilię i Franciszka Ibrom, syna Herberta, chrzestną Teresę Gajda, Józefa, ciocię wujków, pokr.

REKOLEKCJE PARAFIALNE

Sobota, 10 luty, św. Scholastyki

18.00 – Msza św. za ++ m. Jerzego Danysz, rodz. Tomasza i Gertrudę Danysz, Franciszka i Katarzynę Koper, Walentego Kciuk, pokr.

19.00 – Nauka dla młodzieży i okazja do Spowiedzi.

VI Niedziela Zwykła, 11 luty 2024 r.

7.30 – Msza św.  za ++ o. Pawła Student w rocz. śmierci, m. Joannę.

9.00  – Msza św. za ++ rodz. Szymona, Katarzynę i Annę Bartoszek, męża Henryka, pokr.

11.00 – Msza św.  z udziałem chorych, z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych – za ++ rodz. Wilhelma i Różę Wyrwich, brata Damiana.

15.00 – Rozpoczęcie Czterdziestogodzinnego Nabożeństwa.

16.00 – Nauka stanowa dla małżonków, rodziców.

Poniedziałek, 12 luty

8.00 – Msza św. za + o. Walentego Kciuk z okazji urodzin.

15.00 – Msza św. za + Annę Krawczyk od córek Krystyny i Teresy z rodzinami.

18.00–  Msza św.  za ++ Jadwigę i Jana Marciniszyn.

Wtorek, 13 luty

8.00 – Msza św. za ++rodz. Otylię i poleg. ojca Pawła Czaja, ich rodziców, rodzeństwo, s. Hildegardę, kuzynki i kuzynów z rodzin Czaja, Serafin, Piotra i Matyldę Haberla, Ireneusza, Karę Zogórski, Marię Wróbel, dusze w czyśćcu.

15.00 – Msza św. o uświęcenie rodzin, o uzdrowieni relacji małżeńskich, o dobry wybór męża i żony oraz powołania życiowego.

18.00–  Msza św.  za ++ ks. Krystiana Kampę, rodziców.

Środa Popielcowa, 14 luty

7.00 – Msza św.za + babcię Elżbietę Klencz.

9.00 – Msza św. za + Edwarda Socha od brata z rodziną, od bratanicy Grażyny z rodziną, od bratanicy Marii z rodziną.

18.00–  Msza św.  ++ mamę Elżbietę Weber z okazji urodzin, , tatę Antoniego, pokr. Plachetka, Weber, Skolik.

1. Dzisiaj o godz. 15.00 odprawimy nieszpory, a po nich wymieniane będą tajemnice różańcowe.
  2. Rekolekcje parafialne w tym roku przeżywać będziemy od 10 do 14 lutego (Środa Popielcowa). W imię Chrystusa prowadzić je będzie s.Dolores Zok. W posłudze sakramentalnej będą z nami Franciszkanie z Zawadzkiego.
  3. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Ziaja Mariola, Szaton Brygida, Szczuka Aleksandra, Student Eufemia, Małecka Aleksandra, Stefan