2.01. – 7.01. 2024 AD

Wtorek, 2 stycznia, św. Bazylego i Grzegorza

7.00 – Msza św.  kolędowa w int. parafian.

Środa, 3 stycznia, Najśw.Imienia Jezus

7.00 – Msza św.  o uświęcenie rodzin, o uzdrowieni relacji małżeńskich, o dobry wybór męża i żony oraz powołania życiowego.

Czwartek, 4 stycznia, I miesiąca

6.00 – Godzina Święta.

7.00 – Msza św. za ++ Annę Szymoś w rocz. śmierci,jej męża Szymona, synów Antoniego i Andrzeja, Magdalenę i Jana Żyłka, rodz. Weronikę i Piotra Bieniek, Jadwigę i Antoniego Guzy, szwagra Otto Janus, Henryka Hatlapa, Anielę i Pawła Jarzyna oraz o błogosławieństwo w rodzinie.

Piątek, 5 stycznia, I miesiąca

7.00 – Msza św. ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa w int. Róż Różańcowych.

18.00 – za ++ mamę Hildegardę w 2 rocz. śmierci, ojca Gerarda, teścia Alojzego, pokr.

Sobota, I miesiąca,  Uroczystość  Objawienia  Pańskiego, 6 stycznia 2024 r.

(Kolekta na misje)

7.30 – Msza św.  ku czci Niepokalanego Serca Najśw. Maryi Panny – kolędowa w int. Parafii.

9.00 –  Msza św. z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji 80 urodzin Janiny Cembolista.

Jasełka, w inscenizacji naszych przedszkolaków.

11.00 – Msza św.  z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji 18  urodzin Ingi Kulik

13.30 – Odwiedziny Kolędników Misyjnych.

18.00– Msza św. za ++ ojca, dziadka Karola Jaksik w rocz. śmierci, mamę Jadwigę Jaksik, ich rodziców, Różę i Krzysztofa Kwiatkowskich.

Niedziela Chrztu Pańskiego,  7 stycznia 2024 r.

7.30 – Msza św. za ++ Helenę i Alojzego Lebek, ich rodziców, męża Joachima Rudzik, rodz. Marię i Konstantego Giera, teśc. Ritę i Teodora Rudzik, Norberta i Marcina Moj, Agnieszkę i Jerzego Karpińskich, Zygfryda Kisiel, babcie, dziadków, ciocie, wujków i sąsiadów.

9.00 –  Msza św.  za + Jadwigę Guzy w 1 rocz. śmierci.

11.00 – Msza św. za ++ męża Gintera, matkę Gertrudę, ojca Emila, teśc. Henryka, dziadków, wujków, ciocie, kuzynostwo, Marię Paul, Elżbietę, Józefa Hornig, Annę i Wiktora Mainka.

14.40 – Wymiana tajemnic różańcowych.

15.00Kolędujmy Panu!

1. Kolędujmy Panu! 7 stycznia o godz. 15.00, z naszą orkiestrą oraz z każdym kto grą na instrumentach lub śpiewem chciałby uczcić Boże Narodzenie – zgłoszenia przyjmuję do soboty (6 stycznia). W imieniu naszej Szkoły zapraszam również w tym dniu na godz. 16.00 – dzieci wystawiać będą jasełka.
  2. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Sadowska Grażyna, Danysz Irena, Iwanowska Sylwia, Guzy Malwina i Julia, Olkuśnik Sylwia.