7.08. – 13.08. 2023 AD

Poniedziałek, 7 sierpnia
7.00 – Msza św.  za + Piotra Sztancel od rodziny Chochoł z Zawoi.

Wtorek, 8 sierpnia, św. Dominika
18.00 – Msza  św.  za ++ męża i ojca Rudolfa Student, Elżbietę i Alojzego Pancherz, braci, bratowe, szwagra, Franciszkę i Jana Student, pokr. oraz o błogosławieństwo w rodzinie.

Środa, 9 sierpnia, św. Teresy Benedykty od Krzyża – Edyty Stein
7.00 – Msza św. za ++ męża Norberta, rodziców z obu stron, brata, dziadków, ciocie, wujków, pokr.

Czwartek, 10 sierpnia, św. Wawrzyńca
11.30 – Msza św. w czasie której udzielą sobie sakramentu małżeństwa Nicole Lison i Christopher Pich.
18.00 – Msza św. za ++ dziadków Katarzynę i Antoniego Solloch, ich zmarłe dzieci, wnuczkę, prawnuki, krewnych z rodzin Solloch, Pasieka oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

Piątek, 11 sierpnia, św. Klary
18.00 – Msza św. za ++ Władysława i Florentynę Sztancel, o. Władysława Krawczyk, męża Piotra Sztancel, bratową Helenę Loch, pokr.

Sobota, 12 sierpnia
9.00 – Zbiórka ministrantów.
13.00 – Msza św. w czasie której udzielą sobie sakramentu małżeństwa Patrycja Weber i Patryk Ledwoń.
15.00 – Msza św. z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji 30 urodzin Mateusza Drischel oraz 1 rocz.  chrztu Bruna.
18.00 – Msza św. do  Miłosierdzia Bożego o łaskę zbawienia dla męża, dziadka, ojca Waltera Poloczek w rocz. śmierci oraz za ++ z pokr.

XIX  Niedziela Zwykła, 13 sierpnia 2023r.
7.30 – Msza św. za ++ Eugeniusza Mazur w rocz. śmierci, mamę Rozalię.
9.00 – Msza św. za ++ rodz. Marię i Pawła Kosytorz.
11.00 – Msza św. za ++ męża i ojca Rainholda Serafin, jego matkę Marię, rodz. Annę i Izydora panchyrz, szwagrów Józefa, Joachima, Herberta, Otylię Czaja, Hildegardę Haberla, Ireneusza Szady, dziadków z obu stron, pokr. oraz o błogosławieństwo w rodzinie.
15.00 – Nabożeństwo fatimskie.

1. Dzisiaj po nieszporach wymieniane będą tajemnice różańcowe.

2. W imieniu parafii dziękuję za złożone dzisiaj ofiary na renowację II cmentarza. Zapraszam w środę na godz. 16.00 z grabkami, rylami i kopaczkami do prac porządkowych i pielęgnacyjnych na cmentarzu. Potrzebne będą również sekatory i nożyce do żywopłotu – osoby z tym sprzętem proszę o wcześniejszy kontakt ze mną.

3. 15 sierpnia o godz. 15.00 uwielbiać będziemy Pana Boga razem z Wniebowziętą Najświętszą Matką. Zapraszajcie na to nabożeństwo bliskich i znajomych.

4. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Bednarek Paulina, Marciniszyn Jolanta, Wojtków Gabriela, Kciuk Anna i Paulina, Tarczewska Elżbieta.