14.08. – 20.08. 2023 AD

Poniedziałek, 14 sierpnia, św. Maksymiliana Marii Kolbe
16.00 – Msza św. z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji  50 urodzin Anny i Piotra Plachetka.

Wtorek, 15 sierpnia, Uroczystość Wniebowzięcia Najśw. Maryi Panny
7.30 – Msza św.  za ++ m. i o. Jerzego Moy, rodz. Jadwigę i Waltera Moy, Gertrudę i Jana Albin, Marię i Jana Sankowskich, Elżbietę Siwiec, pokr. Moy i Albin.
9.00 – Msza św. za + Sylwię Skowronek od Róż Różańcowych.
11.00 – Msza św.   przez wstawiennictwo Wniebowziętej Najśw. Maryi Panny w int Parafii.
15.00 – Nabożeństwo z Magnificat, które z Najśw. Matką wypowiadać będą z nami: Orkiestra Parafialna, Artur Garbas, Daniel Nisler oraz duet: Julianna Trinczek (Petzuch) organy  i  Rafał Poremba trąbka
– Kawa i kołocz.

Środa, 16 sierpnia
7.00 – Msza św.  za ++ Rozalię i Henryka Kluba, m. Józefa.

Czwartek, 17 sierpnia, św. Jacka
17.00 – Msza św. w dniu przyjęcia sakramentu małżeństwa przez Magdalenę i Wasylia, o  błogosławieństwo dla rodziny.
18.00 – Msza św.  za ++ rodz. Józefa i Marię Sopot, 2 siostry, 2 braci, bratową Urszulę, męża Józefa Kraka, teśc. Gerarda i Elżbietę Kraka, 2 szwagrów, 2 szwagierki, Andrzeja Tomala, Franciszka Polorz, pokr.
– Spotkanie Wspólnoty Lektorów (przygotujemy tekst 1 Kor 4,6-13).

Piątek, 18 sierpnia
18.00 – Msza św. za ++ braci Bogdana i Grzegorza Jelonek.

Sobota, 19 sierpnia
15.00 – Msza św. z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji  60 urodzin Alfreda Guzy.
18.00 – Msza św. za ++ męża i tatę Marcina Gibel, rodz. Elfrydę i Waltera, teśc. Norberta Koźlik, pokr. Gibel, Koźlik i Wyrwich.

XX Niedziela Zwykła, 20 sierpnia 2023 r.
7.30 – Msza św.  za ++ rodz. Anastazję i Stanisława Szołtysik, s. Magdalenę, o. Pawła Pasieka, bratową Elżbietę, ciocię Julię Danysz, Annę, Pawła i Jana Czaja, pokr. Szołtysik, Bednarek, Pasieka i Danysz oraz o błogosławieństwo w rodzinie i rodzinach dzieci.
9.00 – Msza św. za ++ m. Różę Skandy w rocz. śmierci, o. Stefana, pokr.
11.00 – Msza św.   za ++ rodz. Rozalię i Wiktora, braci Antoniego i Pawła, dziadków, teśc. Pawła, ciocię Marię, syna Pawła, pokr oraz o błogosławieństwo w rodzinie.
15.00 – Nieszpory.

1. Dzisiaj o godz. 15.00 odprawimy nabożeństwo fatimskie..

2. W imieniu parafii dziękuję wspaniałej grupie parafian za wykonane prace porządkowe na II cmentarzu.

3. 27 sierpnia św. Bartłomiej zaprasza do zyskania odpustu i modlitwy z Nim. W jego imieniu i wy zaproście krewnych i znajomych.

4. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Kciuk Kornelia, Potempa Patrycja, Karpińska Sylwia, Szopa Joanna, Kulik Beata, Majowska Bernadeta.