31.07. –6.08. 2023 AD

Poniedziałek, 31 lipca, św. Ignacego

7.00– Msza św. za ++ rodz. Adolfa i Anielę Michali, męża Henryka Ludwig, pokr.

Wtorek, 1 sierpnia, św. Alfonsa

18.00-  Msza św.  za ++ rodz. Klarę i Hieronima Kulik, ż. Janinę, teśc. Antoniego i Julię Kaliciak.

Środa, 2 sierpnia

7.00 –  Msza św.   za ++ Krystynę i Józefa Świtała.

Czwartek, 3 sierpnia, I miesiąca

9.00 – Odwiedziny Chorych na ul.: Ks. Wajdy, Torowej,  Powstańców, Zielonej, Miarki, Leśnej, Mostowej, Krótkiej, Zamościu i Borowianach.

17.00 – Godzina Święta      18.00–  Msza św.  za ++ rodz. Krystynę i Huberta Kocot.

Piątek, 4 sierpnia, I miesiąca, św. jana Marii Vianeya

7.00-   Msza św. ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa w int. Róż Różańcowych.

9.00 -Odwiedziny Chorych na ul: Dobrego Pasterza, Opolskiej, Stare i Nowe Osiedle, Kopernika, Chrobrego, Konopnickiej,  Dworcowa, Polna, Topolowa i Nowowiejska.

18.00-   Msza św. za ++ m. Franciszka Szaton, rodz. Jadwigę i Alberta Hober, Barbarę, Marię i Wilhelma Szaton, dziadków z obu stron, pokr. Hober, Szaton, Szymoś i Jacek oraz o błogosławieństwo w rodzinie.

Sobota, 5 sierpnia, I miesiąca

15.00 – Msza św. z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji  Złotego Jubileuszu Małżeńskiego Krystyny i Lesława Tarczewskich.

16.00 – Msza św. przez wst. Niepokalanego Serca Najśw. Maryi Panny z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji  18 urodzin Laury Chmielorz.

18.00 – Msza św. za + Andrzeja Habryka w 1 rocz. śmierci.

XVIII Niedziela Zwykła – Przemienienia Pańskiego, 6 sierpnia 2023 r.

( Kolekta na renowację II cmentarza)

7.30 – Msza św. ( w języku niemieckim)  za ++ matkę Hildegardę Swoboda, ojca Franciszka, zięcia Damiana Wyrwich, bratową Marię, rodz. Annę i Ryszarda Płaczek.

9.00  – Msza św. do Miłosierdzia Bożego za ++ rodz. Tomasza i Franciszkę Guzy, siostrę Emilię, braci Joachima i Antoniego, m. Engelberta, s. Henryka, teściów, pokr.

11.00 –  (przy Remizie Strażackiej) Msza św. przez wstawiennictwo  św. Floriana, z okazji 130. lat Ochotniczej Straży Pożarnej w Kielczy, z dziękczynieniem i prośbą w int. strażaków oraz ich rodzin, za ++ strażaków.

11.00 –  Nieszpory.      – Zmiana tajemnic różańcowych.

1. Dzisiaj o godz. 15.00 odprawimy nabożeństwo z modlitwą przez wstawiennictwo św. Krzysztofa w intencji kierowców oraz pobłogosławimy pojazdy.
  2. 6 sierpnia wyruszy pielgrzymka motocyklistów na Górę św. Anny. O godz. 10 – zbiórka przy kaplicy św. Jana Nepomucena, a następnie pożegnanie i błogosławieństwo na rozpoczęcie pielgrzymki o godz. 9.45, na parkingu, na wprost wejścia do kościoła.
  3. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Wanat Małgorzata i Karolina, Strzałka Danuta, Mańka Joanna i Marlena, Garcorz Katarzyna.