7.06 – 13.06. 2021 AD

Poniedziałek, 7 czerwca
17.30 – Nabożeństwo ku czci Najśw. Sakramentu z procesją.
18.00 – Msza św.  za ++ o. Franciszka Swoboda, m. Hildegardę, bratową Marię, rodz. Annę i Ryszarda Płaczek, pokr.

Wtorek, 8 czerwca, św. Jadwigi Królowej
8.00 – Początek pielgrzymki na Górę św. Anny dzieci pierwszokomunijnych.
17.30 – Nabożeństwo ku czci Najśw. Sakramentu z procesją.
18.00 – Msza św. za + m. Wernera Małek w 16 rocz. śmierci.

Środa, 9 czerwca
17.30 – Nabożeństwo ku czci Najśw. Sakramentu z procesją.
18.00 – Msza św.  za ++ m. Pawła Bonk, rodz. Julię i Romana Bartoszek, s. Edytę, pokr.

Czwartek, 10 czerwca
17.30 – Nabożeństwo ku czci Najśw. Sakramentu z procesją.
18.00 – Msza św.  szkolna – za ++ rodz.Kleofasa i Joannę Pasieka, ich synów Huberta i Jana, synową Marię, , rodz. Jana i Annę Krawiec, wn. Marka, dziadków z obu stron, pokr. Pasieka, Krawiec, Golor i Musialek.
– w 30 dni po śmierci Pawła Bartoszek.

Piątek, 11 czerwca, uroczystość Najśw. Serca Pana Jezusa
7.00 – Msza św. ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa w int. rocznika 1959 oraz za ++ kolegów: Gerarda Adamczyk, Waldemara Skrabania, Norberta Burek, ks. Krystiana Kampa, Eryka Drost, Piotra Ticy, Józefa Pankiewicz, Henryka Potempa, Andrzeja Burek, Leona Kudlek.
18.00 – Msza św.  z udziałem młodzieży -za ++ tatę Antoniego Weber z okazji urodzin, mamę Elżbietę, pokr. Weber i Skolik.

Sobota, 12 czerwca, Niepokalanego Serca Najśw. Maryi Panny
16.00 – Msza św. z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze dla rodziny,  z okazji  1 rocz.  ślubu Marii i Józefa Fus
18.00 – Msza św. za ++ o. Jana Giera w rocz. śmierci, matkę Marię Giera, rodz. Gertrudę i Józefa Adamczyk, b. Gerarda, babcie, dziadków, Ryszarda Serafin, pok. Giera, Płaczek i Adamczyk.

XI Niedziela  Zwykła, 13 czerwca  2021 r.
7.30 – Msza św.  w 1 rocz. śmierci Annalise Sikora.
9.00 – Msza św. za ++ m. Różę Skandy z okazji urodzin, o. Stefana, dziadków, teścia Ryszarda Strach.
11.00 – Msza św. o łaskę życia wiecznego dla kochanego m. Piotra Burek, mamę Annę, ojca Jana Kokot.
14.40 – Zmiana tajemnic różańcowych.
15.00– Nabożeństwo fatimskie.

1. Dzisiaj o godz. 14.30 nabożeństwo eucharystyczne z procesją. Gorące podziękowanie za dane w Boże Ciało świadectwo wiary – piękne ołtarze, ozdobienie trasy i zaangażowany udział w procesji.

2. Ministrantów i kandydatów zapraszam na zbiórkę w sobotę na godz. 9.00.

3. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Kandzia Mariola, Paszyńska Karolina, Mudrak Gabriela, Czapla Anna, Rudek Hanna, Halenka Jolanta.