6.06 – 12.06. 2022 AD

Poniedziałek, 6 czerwca, II Dzień Świąt Zesłania Ducha Świętego, Najśw. Maryi Panny, Matki Kościoła

7.00 – Msza św.  za ++ z rodzin Szostok i Wind.

9.00 – Msza św. za ++ rodz. Rozalię i Rudolfa Pampuch, siostrę Danielę.

18.00 – Msza św. za ++ za ++ Elfrydę i Pawła Wieszołek, pokr. Weber i Wieszołek, Gertrudę i Artura Maisel, pokr. Majowski i Maisel.

Wtorek, 7 czerwca

18.00- Msza św. za ++ za ++ o. Franciszka Swoboda, m. Hildegardę, bratową Marię, rodz. Annę i Ryszarda Płaczek, pokr.

Środa, 8 czerwca, św. Jadwigi Królowej

7.00- Msza św. za + Agnieszkę Wind od parafian z ul. Mostowej.

Czwartek, 9 czerwca, Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana

15.00 – Koronka do Miłosierdzia Bożego i spotkanie seniorów.

18.00- Msza św. szkolna za ++ rodz. Kleofasa i Joannę Pasieka, ich s. Huberta i Jana, synową Marię, rodz. Jana i Annę Krawiec, ich wnuka Marka, dziadków z obu stron, pokr. Pasieka, Krawiec, Golor i Moczko.

Piątek, 10 czerwca

7.00 – Msza św. za ++ o. Henryka Swoboda, mamę Helenę, pokr. oraz dusze w czyśćcu.

18.00- Msza św. z udziałem młodzieży za+ Hildegardę Zyzik w 1 rocz. śmierci.

Sobota, 11 czerwca, św. Barnaby

15.00 – Msza św. z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji 80 urodzin Antoniny Boronowskiej.

18.00 – Msza św.za ++ ojca Jana Giera w rocz. śmierci, matkę Marię, rodz. Gertrudę i Józefa Adamczyk, b. Gerarda, babcie, dziadków, RyszardaSerafin, Leona Kudlek, pokr. Płaczek, Giera i Adamczyk oraz o błogosławieństwo w rodzinie.

Niedziela – Uroczystość Trójcy Przenajświętszej, 12 czerwca 2022 r.

7.30 –  Msza św. za ++ s. Magdalenę Szołtysik, rodz. Anastazję i Stanisława Szołtysik, o. Pawła Pasieka, bratową Elżbietę, ciocię Julię, Jerzego Danysz, pokr.

9.00 – Msza św. za ++ Różę Skandy z okazji urodzin, o. Stefana, pokr.

11.00 – Msza św. za ++ tatę Antoniego Weber z ok. urodzin, mamę Elżbietę, pokr. Plachetka, Weber, Skolik i Świtała.

15.00 Nieszpory ku czci Trójcy Przenajświętszej.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dzisiaj o godz. 00 odprawimy nieszpory ku czci Ducha Świętego, a następnie wymienione będą tajemnice różańcowe.
  2. Wprawdzie do Bożego Ciała pozostało trochę czasu, aby jednak można było spokojnie przygotować wystrój trasy i ołtarzy zapoznam z  Przechodzić będziemy ul. Dobrego Pasterza, Leśną , Mostową powrót na Dobrego Pasterza. Ołtarze: przy posesji p. Danysz/Iwanowski ( przygotowują mieszkańcy ul. Topolowej i Nowowiejskiej), p. Bartoszek/Gałach (ul. Dobrego Pasterza i Polna), p. Skolik ( ul. Leśna, Szkolna, Zielona i Miarki), kapliczka św. Jana Nepomucena (ul. Zamoście, Mostowa i Krótka).
  3. Ministranci spotkają się w czwartek po Mszy św. Proszę marianki i ministrantów, aby w najbliższym czasie zgłosili udział w wycieczce (8-11 sierpnia) do Gdańska.
  4. W sobotę 11 czerwca odbędzie się Pielgrzymka Chorych na Górę Świętej Anny. Rozpoczęcie o g. 9.30 modlitwą różańcową. O g. 10.00 będzie sprawowana Eucharystia pod przewodnictwem biskupa Rudolfa Pierskały
  5. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Jaksik Monika, Panchyrz Agnieszka, Danisz Iwona, Mazur Ludmiła, Hatlapa Nicol, Kandzia Mariola.