30.05 – 5.06. 2022 AD

Poniedziałek, 30 maja

17.00- Msza św. za ++ rodz. Martę i Roberta Olszok, teśc. Helenę i Romana Goździk, rodzeństwo z obu stron, dusze opuszczone.

– Nabożeństwo majowe.

18.30–  ( Żędowice) Msza św.  z udzieleniem sakramentu bierzmowania kandydatom z klasy VIII i I klasy szkół ponadpodstawowych.

Wtorek, 31 maja, Nawiedzenia Najśw. Maryi Panny

17.30- Nabożeństwo majowe.

18.00 –  Msza św. za ++ rodz. Rozalię i Ryszarda, Julię i Nikodema, s. Helenę, b. Wiktora, ks. Krystiana Kampę, pokr. z obu stron.

Środa, 1 czerwca, św. Justyna

7.00 – Msza św.  za + ż. i m. Edeltraudę Koptoń.

Czwartek, 2 czerwca, I miesiąca

9.00 -Odwiedziny Chorych na ul: Dobrego Pasterza, Opolskiej, Stare i Nowe Osiedle, Kopernika, Chrobrego, Konopnickiej,  Dworcowa, Polna, Topolowa i Nowowiejska. (Proszę poinformować do kogo nie przyjechać)

18.00 – Msza św. szkolna – za ++ rodz. Elfrydę i Teodora Stefan, rodz. Klarę i jana Chabrzyk, Elżbietę i Piotra Golor, pokr oraz o błogosławieństwo w rodzinie.

Piątek, 3 czerwca, I miesiąca, św. karola Lwangi

7.00 – Msza św. ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa w int. Róż Różańcowych.

9.00 – Odwiedziny Chorych na ul.: Ks. Wajdy, Torowej,  Powstańców, Zielonej, Miarki, Leśnej, Mostowej, Krótkiej, Zamościu i Borowianach. (Proszę poinformować do kogo nie przyjechać)

18.00 – Msza św. dla młodzieży do Miłosierdzia Bożego za ++ matkę Paulinę Loch, jej rodz. Wiktorię  i Jana, rodz. Agnieszkę i Wiktora Bartoszek, Henryka i Pawła, Hildegardę Pruski, szw. Jana Giera, ciocieAgnieszkę, Florentynę, Adeltraudę i Emę, wujków Sylwestra , Adolfa, Władysława, Konrada, Helenę Loch, pokr.

Sobota, 4 czerwca, I miesiąca

7.00- Msza św. przez wstawiennictwo Niepokalanego Serca Najśw.Maryi Panny za + Józefa od rodziny Poloczek.

18.00 – Msza św. za ++ m. i o. Antoniego Skandy, pokr.

– za +Jadwigę Jaksik w 30 dni po śmierci.

Niedziela Zesania Ducha Świętego, 5 czerwca 2022r.

7.30 – Msza św.  ( w języku niemieckim) – za ++ o. Wilhelma Szymoś w rocz. śmierci, m. Paulinę, teściów, szwagrów.

9.00  – Msza św. do Miłosierdzia Bożego za ++ m. Engelberta Potempa, s. Henryka, rodz. Franciszkę i Tomasza Guzy, s. Emilię, b. Joachima i Antoniego, pokr.

11.00 –  Msza św. w int. Parafii.

15.00  Nieszpory ku czci Ducha Świętego.

– Zmiana tajemnic różańcowych.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dzisiaj o godz. 15.30 w katedrze opolskiej odprawiona będzie Msza św. z okazji Roku Jubileuszowego 50.lecia Diecezji Opolskiej z udziałem dekanatów Kędzierzyn, Zawadzkie, Siołkowice, Paczków.
  2. Wprawdzie do Bożego Ciała pozostało trochę czasu, aby jednak można było spokojnie przygotować wystrój trasy i ołtarzy zapoznam z  Przechodzić będziemy ul. Dobrego Pasterza, Leśną , Mostową powrót na Dobrego Pasterza. Ołtarze: przy posesji p. Danysz/Iwanowski ( przygotowują mieszkańcy ul. Topolowej i Nowowiejskiej), p. Bartoszek/Gałach (ul. Dobrego Pasterza i Polna), p. Skolik ( ul. Leśna, Szkolna, Zielona i Miarki), kapliczka św. Jana Nepomucena (ul. Zamoście, Mostowa i Krótka).
  3. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Swierzy Iwona, Kociok Mariola, Witek Katarzyna, Kazieczko Magdalena, Graczyk Lucyna, Guzy Joanna.