6.03. – 12.03. 2023 AD

Poniedziałek, 6 marca
7.00 – Msza św.  za ++ rodz. Józefa i Krystynę Świtała.

Wtorek, 7 marca
18.00 – Msza św. za ++ rodz. Wilhelma, Barbarę i Marię Szaton, rodz. Jana i Marię Zientek, męża Jerzego, szwagra Franciszka Szaton, ciocie, wujków, dziadków Szaton, Bartoszek, Zientek i Kubilas.

Środa, 8 marca
18.00 – Msza św.  z okazji Dnia Kobiet – o uświęcenie rodzin, o uzdrowieni relacji małżeńskich i rodzinnych oraz o dobre rozeznanie powołania życiowego  i nieprzypadkowy wybór męża i żony.

Czwartek,9 marca
17.30 – Droga Krzyżowa z udziałem dzieci.
18.00 Msza św.  za ++ rodz. Antoniego i Magdalenę Sobel, Jerzego i Marię Tomala, szwagrów Andrzeja, Józefa, szwagierkę Irenę.

Piątek, 10 marca
17.30 – Droga Krzyżowa prowadzona przez marianki.
18.00 – Msza św. za ++ rodz. Martę i Józefa Student, Annę i Leona Kołodziej.

Sobota, 11 marca
7.00 – Msza św. za + męża Jana Zemela w 3 rocz. śmierci.
18.00 – Msza św. za ++ o. Zbigniewa Wyrwa, jego rodziców, teściów, dziadków Paulinę i Ernesta Kołodziej, Engelberta Potempa, Emilię Guzy, Henryka Potempa.

III Niedziela Wielkiego Postu, 12 marca  2023r.
7.30 Msza św. za ++ rodz. Krystynę i Wilhelma Krywalskich, Stefanię i Jana Opara, Romana Opara, Jana Sylwa, Jana Til, ciocie, wujków, sąsiadów, dusze w czyśćcu cierpiące.
9.00 Msza św. w intencjach żyjących i zmarłych Sołtysów naszej wioski.
11.00 Msza św. za ++ Wiktorię Szostok w rocz. śmierci, pokr.
14.30 – Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.
– Wymiana tajemnic różańcowych.

1. W sobotę odbędą się spotkania: o godz. 9.00 ministrantów i kandydatów; o godz. 10.00 scholi „Gaudium”.

2. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Boronowska Dorota, Brol Karolina, Ziaja Mariola, Szczuka Aleksandra, Student Eufemia, Siedzińska Jadwiga.