27.02. – 5.03. 2023 AD

Poniedziałek, 27 luty
7.00 – Msza św.  za ++ m. Józefa, jego rodziców i teściów.

Wtorek,28  luty
18.00 – Msza św. za ++ rodz. Nikodema i Marię Świerzy, Wiktora Glowania.

Środa, 1 marca
7.00 – Msza św.  za + Piotra Sztancel od Barbary i Romana Krawczyk.

Czwartek, 2 marca, I miesiąca
17.00 – Godzina Święta i Droga Krzyżowa z udziałem dzieci.
18.00 – Msza św. szkolna za + Eryka Jelonek w 3 rocz. śmierci.

Piątek, 3 marca,  I miesiąca
7.00 – Msza św. ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa w int. Róż Różańcowych.
17.30 – Droga Krzyżowa prowadzona przez lektorów.
18.00 – Msza św.  z udziałem młodzieży – za ++ mamę, babcię i teściową Bernadetę Golec w rocz. śmierci, dziadków Agnieszkę i Edwarda Knopik, Gerarda Golec, Bernarda Żyłka, Czesława Nąć, pokr. Knopik, Golec, Żyłka i Nąć.

Sobota, 4 marca, I miesiąca, św. Kazimierza
7.00 – Msza św. przez wstawiennictwo – Msza św. za ++ matkę Agnieszkę Brol w rocz. śmierci, o. Stanisława, m. o. Pawła Zyzik., pokr.

II Niedziela Wielkiego Postu, 5 marca 2023r.
(Zbiórka przed kościołem na Misyjne Dzieło Pomocy Ad Gentes)
7.30 – Msza św.  (w języku niemieckim) za ++ Elżbietę i Franciszka  Guzy, pokr.
9.00 – Msza św. za ++ dziadków Franciszkę i Wiktora Pasieka, pokr.
11.00 – Msza św.  do Miłosierdzia Bożego za ++ rodz. Józefę i Pawła Burda, brata Ernesta, Jadwigę, Marię, Jana Ibrom, Franciszkę i Franciszka Burda, Izydora Panchyrz, szw. Józefa, Herberta, Joachima, Rajnholda Leona, chrz. Paulinę Wyrwich, Wiktora i Łucję Ibrom, ks. Krystiana, pokr. Burda, Panchyrz.
14.30 – Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.

1. Dzisiaj o godz. 14.30 odprawimy Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, które wygłosi o. Jeremiasz.
  2. Jednym z elementów w przygotowaniu do bierzmowania jest udział w nabożeństwach pasyjnych. Tegorocznych kandydatów do przyjęcia tego sakramentu zapraszam na Drogę Krzyżową, Mszę św. piątkową i spotkanie formacyjne po nabożeństwach.
  3. Marianki oraz kandydatki zapraszam na spotkanie w sobotę o godz. 10.00.
  4. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Plaszczyk Teresa i Anna, Kroczek Ilona, Klucznik Barbara, Garcorz Jolanta, Wieszołek Danuta.