13.03. – 19.03. 2023 AD

Poniedziałek, 13 marca
7.00 – Msza św. za + Piotra Sztancel od Ireny Staido.

Wtorek, 14 marca
17.00 – Msza św.  – z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji 80 urodzin Barbary Oslislok.
18.00 – Msza św.  za ++ ojca Jana w rocznicę śmierci, matkę Anastazję Goj.

Środa 15 marca
7.00 – Msza św.  za ++ żonę Krystynę Kaliciak, rodziców.

Czwartek, 16 marca
17.30 – Droga Krzyżowa z udziałem dzieci.
18.00 – Msza św. szkolna za + Franciszkę Garcorz w rocz. śmierci.
– Spotkanie Wspólnoty Lektorów.

Piątek, 17 marca
17.30 – Droga Krzyżowa prowadzona przez marianki.
18.00 – Msza św. z udziałem młodzieży – za + żonę, mamę Helenę Loch z okazji urodzin.

Sobota, 18 marca
15.00 – Msza św.  – z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji 70 urodzin Krystyny Bekierz.
18.00 – Msza św. za ++ matkę Jadwigę Stach, o. Wilhelma, rodz. Różę i Józefa kaszuba, Teklę i Pawła Stach, szw. Jana Sopot, wujka Teodora Serafin, ciocię Hildegardę Kaszuba, Janinę Jurczuk, pokr. oraz o błogosławieństwo w rodzinie.

IV Niedziela Wilekiego Postu, Laetare, 19 marca 2023 r.
7.30 – Msza św. za ++ matkę Gertrudę, o. Emila, męża, Gintra, teśc. Jadwigę i Wincentego, Henryka, dziadków, babcie, wujków i ciocie, kuzynów i kuzynki, Marię Paul, Elżbietę i Józefa Hornig, Annę i wiktora Mainka, pokr.
9.00 – Msza św. za ++ męża Pawła, rodziców z obu stron, b. Jóżefa, s. Marię, jej syna Pawłą, Hildegardę z mężem Janem, dziadków, teściów, pokr. oraz o błogosławieństwo w rodzinie.
11.00 – Msza św.  za + Damiana Wyrwich w 1 rocz. śmierci.
14.30 –  Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.

1. Dzisiaj po Gorzkich Żalach wymieniane będą tajemnice różańcowe.

2. W sobotę o godz. 10.00 spotkają się marianki oraz kandydatki..

3. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Małecka Aleksandra, Stefan Izabela, Pyka Renata, Papaj Lidia, Rhunke Jolanta, Obrusznik Marta.