5.09 – 11.09. 2022 AD

Poniedziałek, 5 września

7.00 –  Msza św. za + tatę Waltera w rocz. śmierci, mamę Annę.

Wtorek, 6 września

18.00 –  Msza św. za ++ mamę Helenę Pawliszyn, o. Kazimierza, b. Janusza, dziadków z obu stron, wujków, ciocie, pokr. oraz o błogosławieństwo w rodzinie.

Środa, 7 września

7.00 – Msza św. za ++ rodziców Jadwigę i Waltera Moy, b. Jerzego.

15.00 – Koronka do Miłosierdzia Bożego i spotkanie seniorów.

Czwartek, 8 września, Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny

18.00- Msza św. szkolna za ++ rodz. Joannę i Klofasa Pasieka, ich synów Huberta i Jana, synową Marię, rodz. Jana i Annę Krawiec, ich wn. Marka, dziadków z obu stron, pokr. Pasieka, Krawiec, Golor i Musialek.

Piątek, 9 września

18.00 – Msza św. z udziałem młodzieży – za ++ rodz. Teresę i Władysława Tarczewskich, Władysława Krawczyka.

Sobota, 10 września

15.00 – Msza św.  z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji 90 urodzin Magdaleny Szopa.

16.00 – Msza św.  z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji 50 urodzin Piotra Kulik.

18.00 – Msza św. za ++ rodz. Anastazję i Stanisława Szołtysik, s. Magdalenę, o. Pawła Pasieka, bratową Elżbietę, ciocię Julię, Jerzego Danysz, pokr.

XXIV Niedziela, 11 września 2022r., Dożynki w Kielczy

7.30 – Msza św. za ++o. Franciszka Swoboda, m. Hildegardę, bratową Marię, rodz. Annę i Ryszarda Płaczek, pokr.

9.00 – Msza św. za + Roberta Student w 1 rocznicę śmierci.

10.45- Rozpoczęcie dożynek przy zabytkowej chacie, z starostami p.  Krystyną i Zygfrydem Garbas.       .

– Procesja dożynkowa.

11.00 –  Msza św. od mieszkańców Kielczy jako podziękowanie za zebrane plony i błogosławieństwo udzielone w pracy.

15.00 –  Nieszpory.

– Zmiana tajemnic różańcowych.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Serdecznie dziękuję w imieniu Parafii za służebną postawę i ofiarność pokazaną w przygotowaniach uroczystości odpustowych.
  2. Dzisiaj dziękują Mszą św. o godz. 11.00 za zebrane plony i błogosławieństwo w pracy mieszkańcy Borowian. Dzisiaj również po nieszporach spotkanie dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych.
  3. Okazja do Spowiedź dla dzieci i młodzieży, którzy nie skorzystali z tego daru przed rozpoczęciem roku szkolnego i katechetycznego będzie w czwartek i piątek przed Mszami św..
  4. Marianki oraz kandydatki spotkają się w czwartek o godz. 17.00. Zbiórka ministrantów i kandydatów będzie w czwartek po Mszy św.
  5. Jeżeli zbierze się potrzebna ilość chętnych, parafia nasza zorganizuje w październiku pielgrzymko – wycieczkę do Medjugorie i okolic – 7 dni, bez przejazdów nocą. Do dzisiaj przyjmuję zgłoszenia. Zainteresowanych poinformuję o szczegółach.
  6. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Kciuk Kornelia, Karpińska Sylwia, Szopa Janina, Kulik Beata, Majowska Bernadeta, Szanguleit Wanda.