12.09 – 18.09. 2022 AD

Poniedziałek, 12 września

7.00–  Msza św.  za ++ rodz. Nikodema i Marię Świerzy, Wiktora Glowania, pokr. Glowania i Świerzy.

Wtorek, 13 września, św. Jana Chryzostoma

18.00- Msza św. za ++ Różę Wyrwich z okazji urodzin, m. Wilhelma, s. Damiana.

– Nabożeństwo fatimskie.

Środa, 14 września, Najświętszej Maryi Panny Bolesnej

7.00 – Msza św.  za ++ Iwonę Hajduczek w 3 rocz. śmierci, dziadków, chrzestnych.

Czwartek, 15 września

18.00 – Msza św. szkolna – za ++ Gertrudę  i Bernarda Gabor, Ryszarda Serafin, Leona Kudlek.

Piątek, 16 września, św. Korneliusza i Cypriana

18.00– Msza dla młodzieży z udziałem uczniów szkół ponadpodstawowych – za ++ o. Wiktora Pilarskiego w rocz. śmierci, mamę Rozalię, siostrę Annę.

Sobota, 17 września

7.00- Msza św. za ++ m. Joannę Student w rocz. śmierci, o. Pawła, męża Tadeusza.

18.00 – Msza św. za ++ rodz. Hieronima i Klarę Kulik, Alfreda i Gertrudę Kurek,  siostrę Renatę Grzywocz, ciocie Marię i Katarzynę Sopot, Janinę Kulik, pokr. Gajda, Kulik, Sopot i Kurek.

XXV Niedziela, 18 września 2022r.,

7.30 – Msza św.  za ++ m. Paulinę Szymoś w rocz. śmierci, o. Wiktora, teściów, szwagrów.

9.00  – Msza św. za ++ rodz. Różę i Wilhelma Wyrwich, Katarzynę i Karola Bartoszek.

11.00 – Msza św. za ++ rodz. Różę i Alfreda Bryś, Katarzynę i Józefa Maczuch, dzidków z obu stron, Gerarda, Henryka i Magdalenę Bryś, Józefa Szramek, Piotra Burek, Agnieszkę i Eryka Kraka, rodz. Bryś, Maczuch, Student i Wyrwich.

15.00 –  Nieszpory.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dzisiaj o godz. 15.00 nieszpory dożynkowe, a następnie wymieniane będą tajemnice różańcowe.
  2. Okazja do Spowiedź dla dzieci i młodzieży, którzy nie skorzystali z tego daru przed rozpoczęciem roku szkolnego i katechetycznego będzie w czwartek i piątek przed Mszami św..
  3. Lektorów zapraszam na spotkanie w czwartek po wieczornej Mszy św.
  4. Duszpasterstwo Mniejszości Narodowych i Etnicznych w Opolu zaprasza sobotę 17 września 2022 r. na Pielgrzymkę Narodów do Sanktuarium Maria Hilf w Zlatých Horach, w Czechach.
  5. Pielgrzymko wycieczka do Medjugorie odbędzie się w dnach od 8-13 października. Uczestników proszę w najbliższym czasie wpłacić 810 zł. Spotkanie na którym będą udzielone szczegółowe informacje odbędzie się po nieszporach w niedzielę 25 września.
  6. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Szanguleit Natalia, Grondes Alicja, Kałuża Ewelina, Krain Gabriela, Bartoszek Sylwia, Tomala Beata.