19.09 – 25.09. 2022 AD

Poniedziałek, 19 września
7.00 – Msza  św. za + Eryka Ziaja w rocz. śmierci.

Wtorek, 20 września, św. Andrzeja Kim Taegon
18.00 – Msza św. za ++ ż. Hildegardę Knoppik, rodz. Marię i Franciszka Pasieka, Agnieszkę i Karola Knoppik, rodzeństwo z obu stron, babcie, dziadków, ciocie i ujków, kuzynów oraz pokr.

Środa, 21 września, św. Mateusza
7.00 – Msza św.  za ++ rodz. Gertrudę i Emanuela Kloska, ż. i m. Irenę Kloska, pokr.

Czwartek, 22 września
18.00 – Msza św. szkolna – z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze od rodzin Kocot.

Piątek, 23 września, św. o. Pio
17.30 – Adoracja Pana Jezusa w Najśw. Sakramencie.
18.00 – Msza św. dla młodzieży z udziałem uczniów klasy VIII  – o uświęcenie rodzin, o uzdrowieni relacji małżeńskich i rodzinnych oraz o dobre rozeznanie powołania życiowego  i nieprzypadkowy wybór męża i żony

Sobota, 24 września
16.00 – Msza św.  z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji 70 urodzin Henryki Melerskiej.
18.00 – Msza św.  za ++ rodz. Urszulę i Andrzeja Kulik, Władysłąwa i Krzysztofa MaNka, pokr.

XXVI Niedziela Zwykła,  25 września 2022 r.
7.30 –  Msza św. za ++ rodz. Emilię i Karola Szyguda.
9.00 – Msza św. za ++ rodz. Różę i Krzysztofa Kwiatkowskich, o. Karola Jaksik.
11.00  – Msza św.  za ++ rodz. Rozalię i Wiktora, braci Antoniego i Pawła, dziadków, teścia Pawła, ciocię Marię, pokr. oraz o błogosławieństwo w rodzinie.
– Roczek Elizy Piśniak i Amelii Szołtysik.
15.00 –  Nieszpory.

1. Rada duszpasterska i gospodarcza spotka się we wtorek o godz. 18.45.

2. Zbiórka ministrantów i kandydatów będzie w czwartek po Mszy św. szkolnej. Marianki i kandydatki spotkają się również w czwartek o godz. 17.00.

3. W dniach 30 września – 2 października (piątek-niedziela) w Domu Pielgrzyma na Górze św. Anny odbędzie się spotkanie młodzieży pt. „Ławka Go!” (rozpoczęcie w piątek o 18.00, zakończenie w niedzielę ok. 14.00). Wydarzenie jest adresowane do uczniów szkół średnich i studentów.

4. Spotkanie pielgrzymko – wycieczkowiczów do Medjugorie, na którym będą udzielone szczegółowe informacje, odbędzie się po nabożeństwie różańcowym w niedzielę 2 października – będzie na nim p. Renata – przewodnik.

5. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Garbas Krystyna, Pasieka Ewelina, Chmielorz Kornelia, Całujek Monika, Poloczek Danuta, Jacheć Sylwia, Orlik Marzena.