26.09 – 2.10. 2022 AD

Poniedziałek, 26 września

7.00 –  Msza św. za ++ ojca Wiktora, rodz. Emilię i Franciszka, b. Herberta, szwagra Gerarda.

Wtorek, 27 września, św. Wincentego

18.00 –  Msza św. za ++ Jerzego i Anielę Wons, rodz. z obu stron, pokr.

Środa, 28 września, św. Wacława

7.00 – Msza św. za ++ Szymona Kulik, pokr.

Czwartek, 29 września, Święto Świętych Archaniołów

18.00- Msza św. szkolna za ++ m. Jadwigę Kurek w rocz. śmierci, o. Franciszka Polorz.

Piątek, 30 września, św. Hieronima

18.00 – Msza św. z udziałem młodzieży – za ++ rodz. Nikodema i Klarę Bartoszek, wn. Dawida, ciocię Marię Buk.

Sobota, 1 października,  I miesiąca, św. Teresy od Dzieciątka Jezus

7.00 – Msza św.  ku czci Niepokalanego Serca Najśw. Maryi Panny z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o błogosławieństwo w rodzinie oraz za ++ z rodzin Krawiec, Potyka, Golor, Moczko i Anioł.

16.30 – Nabożeństwo różańcowe

17.00 – Msza św. za ++ Łucję Ibrom w rocz. śmierci, m. Wiktora, pokr.

XXVII Niedziela, 2 października 2022r.

7.30 – Msza św. ( w języku niemieckim) za ++ rodz. Elfrydę i Teodora Stefan, Elżbietę i Piotra Golor, ciocię Marię, Klarę i Jana Chabrzyk, pokr. Stefan, Golor, Goj i Sluga.

9.00 – Msza św. – za + Teresę Jacek w 1 rocz. śmierci.

– Błogosławienie różańców dzieci pierwszokomunijnych i spotkanie z rodzicami.

11.00 –  Msza św. z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o błogosławieństwo w rodzinie i rodzinach dzieci z okazji Złotego Jubileuszu Małżeńskiego Cecylii i Waltera Garcorz.

14.40 – Zmiana tajemnic różańcowych.

15.00 –  Nabożeństwo różańcowe

– Spotkanie przed pielgrzymko – wycieczką  z  p. Renatą (przewodniczką), udających się do Mejugorie.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. W sobotę o godz. 10.00 odbędzie się próba Scholi „Gaudium”, prowadzona przez Agnieszkę Wasik zd. Stefan oraz w przyszłości również przez męża Krzysztofa. Zaproszenie skierowane jest do wszystkich, którzy śpiewali i grali w scholi oraz do chcących dołączyć do tej wyjątkowej wspólnoty.
  2. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Dyrduła Halina, Świerzy Róża i Agata, Górska Barbara, Krawiec Aldona i Elwira