3.10 – 9.10. 2022 AD

Poniedziałek, 3 października
17.00 – Msza św.  w rocznicę śmierci męża, taty i opy Jerzego Feluks.
–  Nabożeństwo różańcowe

Wtorek, 4 października, św. Franciszka
17.00 – Msza św. za ++ rodz. Gertrudę i Józefa Adamczyk, b. Gerarda, o. Karola Jendrysik, pokr.
– Nabożeństwo różańcowe

Środa, 5 października, św. Faustyny
15.00 – Koronka do Miłosierdzia Bożego i spotkanie seniorów.
17.00 – Msza św.  za ++ m. i o. Józefa Brol w rocz. śmierci, rodz. Rozalię i Piotra Brol, Helenę i Teodora Sobel, pokr.
–  Nabożeństwo różańcowe

Czwartek, 6 października, I miesiąca
9.00 – Odwiedziny Chorych na ul: Dobrego Pasterza, Opolskiej, Stare i Nowe Osiedle, Kopernika, Chrobrego, Konopnickiej,  Dworcowa, Polna, Topolowa i Nowowiejska. (Proszę poinformować do kogo nie przyjechać)
16.00 – Godzina Święta z nabożeństwem różańcowym.
17.00 – Msza św. szkolna, również z udziałem uczniów klasy VIII-  za ++ rodz. Rozalię i Ryszarda, Julię i Nikodema, s. Helenę, b. Wiktora, ks. Krystiana Kampę, pokr. z obu stron. – Spotkanie z kandydatami do bierzmowania z uczniami klasy VIII.

Piątek, 7 października, I miesiąca, Najśw. Maryi Panny Różańcowej
7.00 – Msza św. ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa w int. Róż Różańcowych.
9.00 – Odwiedziny Chorych na ul.: Ks. Wajdy, Torowej,  Powstańców, Zielonej, Miarki, Leśnej, Mostowej, Krótkiej, Zamościu i Borowianach. (Proszę poinformować do kogo nie przyjechać)
17.30 – Nabożeństwo różańcowe
18.00 – Msza dla młodzieży z udziałem studentów – z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji Srebrnego Jubileuszu Małżeńskiego Kariny i Romana Bartoszek. – W salce spotkanie ze studentami i młodzieżą pozaszkolną.

Sobota, 8 października
12.00 – Msza św. na rozpoczęcie pielgrzymko – wycieczki do Mejugorie.
15.00 – Msza św. z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji 70 urodzin Zofii Czaja i Jana Wydmuch.
16.30 –  Nabożeństwo różańcowe
17.00 – Msza św. za ++ rodz. Anielę i Michała Kaniak, pokr.

XXVIII Niedziela, 9 października 2022r
7.30 – Msza św.  za ++ męża Antoniego Guzy, rodziców.
9.00 – Msza św. za + Jadwigę Bartoszek w 1 rocz. śmierci.
11.00 – Msza św. w rocz. śmierci Magdaleny Małek, za ++ m. Eryka, rodz. Marię i Teofila Serafin, s. Agnieszkę, 2 braci Franciszka i Teodora Serafin, pokr.
15.00 – Nabożeństwo różańcowe.

1. Dzisiaj o godz. 14.40 zmieniane będą tajemnice różańcowe. Po nabożeństwie różańcowym, które odprawione będzie o godz. 15.00, spotkają się przed pielgrzymko – wycieczką  z  Renatą (przewodniczką), udający się do Mejugorie.

2. Spotkania w sobotę: dla ministrantów i kandydatów o godz. 9.00; dla marianek i kandydatek o godz. 10.00.

3. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Wyrwich Maria, Maczuch Aniela i Justyna, Brol Sabina, Wieszołek Gabriela, Golec Julia.