10.10 – 16.10. 2022 AD

Poniedziałek, 10 października
17.00 – Msza św. za ++ rodz. Annę i Józefa Ibrom, siostry Magdalenę i Hildegardę, ich mężów

Wtorek, 11 października
17.00 – Msza św.  za + Jana Grzywocz.

Środa, 12 października
17.00 – Msza św.  za ++ m. Jerzego Szaton w rocz. śmierci, s. Grzegorza, rodziców, teściów, szwagra Franciszka, dziadków Szaton, Bartoszek, Zientek, Kubilas, pokr. oraz dusze w czyśćcu

Czwartek, 13 października, bł Honorata Koźmińskiego
17.00 – Msza św. szkolna – za + Huberta Pietruszka.
–  Nabożeństwo fatimskie.

Piątek, 14 października
8.30 – Nabożeństwo Różańcowe..
9.00 – Msza św. z okazji Dnia Nauczycielaw int. żyjących i zmarłych nauczycieli oraz pracowników szkoły i przedszkola.

Sobota, 15 października, św. Teresy od Jezusa
16.30 – Nabożeństwo różańcowe
17.00 – Msza św. za ++ Józefa Seidel, rodz. Katarzynę i Ottona Piechaczek, Marię i Franciszka Spałek, Magdalenę i Pawła Loch, Annę Bartoszek, pokr.

Niedziela,  Uroczystość św. Jadwigi Śląskiej, 16 października 2022 r.
(Kolekta na olej opałowy do kościoła. Przed kościołem Zbiórka na Fundację Nowego Tysiąclecia)
7.30 –  Msza św. z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o błogosławieństwo w rodzinie oraz za ++ rodz. Pawła i Katarzynę Chmielorz, Romana Michalik, Joachima i Rafała Chmielorz.
9.00 – Msza św.  do Miłosierdzia Bożego za ++ s. Emilię Guzy, braci Joachima i Antoniego, m. Engelberta Potempa, s. Henryka, rodziców, teściów, pokr.
11.00 – Msza św.  za ++ m. o. Rajnholda Serafin, m. Marię, rodz. Annę i Izydora Panchyrz, szw. Józefa i Joachima, Herberta i Otylię Czaja, Hildegardę Haberla, Ireneusza Szady, pokr z obu stron oraz o błogosławieństwo w rodzinie.
15.00 – Nabożeństwo różańcowe prowadzone przez Lektorów.
– Spotkanie organizacyjne byłych i obecnych Lektorów przed Jubileuszem 25-lecia  powstania Wspólnoty.

1. Zapraszam na spotkania byłych i obecnych Lektorów, przed Jubileuszem 25-lecia powstania Wspólnoty, w przyszłą niedzielę po nabożeństwie różańcowym.

2. W czwartek po Mszy św. odprawimy Nabożeństwo Fatimskie.

3. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Olszok Irena i Dominika, Żyłka Joanna, Piśniak Monika, Szaton Barbara, Koziołek Klaudia.