17.10 – 23.10. 2022 AD

Poniedziałek, 17 października, św. Ignacego z Antiochii
17.00 – Msza św.  za ++ rodz. Elżbietę i Gerarda Kraka, Jana i Cecylię Kallus.

Wtorek, 18 października, św. Łukasza
17.00 – Msza św.  za +  m. Jana Giera z okazji urodzin.

Środa, 19 października
17.00 – Msza św.  za ++ rodz. Anastazję i Jana Goj, Wiktorię i Franciszka Mudrak, Gertrudę Goj, Jerzego Pasieka, dziadków, pokr.  oraz o błogosławieństwo w rodzinie.

Czwartek, 20 października, św. Jana Kantego
17.00 – Msza św. szkolna  za + Annę Zając w 1 rocz. śmierci.

Piątek, 21 października
17.30 – Nabożeństwo różańcowe
18.00 – Msza św. dla młodzieży z udziałem kandydatów do bierzmowania –  za ++ rodz. Hildegardę i Jerzego Lisoń, Katarzynę i Karola Bartoszek, Joachima Panchyrz. – Spotkanie z uczniami  klasy VIII.

Sobota, 22 października, św. Jana Pawła II
16.00 – Msza św. z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o błogosławieństwo w rodzinie z okazji 40 urodzin Agnieszki i Rafała Bujarów oraz za ++ z rodzin Bujara i Jurowicz.
16.30 – Nabożeństwo różańcowe
17.00 – Msza św. za ++ rodz. Wiktorię i Piotra Gajda, Wiktorię i Jana Jacek, ciocię Paulinę Ibrom, wujków, ciocie, dziadków, pokr.

XXX Niedziela, 23 października 2022r.
(Kolekta na misje)
7.30 – Msza św.  za + Huberta Pietruszka – brata p. Joanny Wieszołek, od znajomych.
9.00 – Msza św. za + Stefanię Bombka w 1 rocz. śmierci.
11.00 –  Msza św. za ++ m. i o. Joachima Bujara, rodziców, teściów, szwagrów, pokr.
15.00 –  Nabożeństwo różańcowe.

1. Dzisiaj po nabożeństwo różańcowe prowadzone będzie przez Lektorów. Po nim zapraszam na spotkania byłych i obecnych Lektorów, przed Jubileuszem 25-lecia powstania Wspólnoty.

2. Spotkanie ministrantów i kandydatów będzie w sobotę o godz. 9.00.

3. Od dzisiaj przyjmował będę intencje mszalne na rok 2023. Przez najbliższy tydzień będzie można zamawiać intencje jubileuszowe, ślubne, urodzinowe oraz intencje grup wiejskich i parafialnych. W przyszłą sobotę i niedzielę na Msze św. i na nabożeństwo różańcowe można przynieść zapisane na kartkach pozostałe intencje mszalne (tekst taki, jak będzie wydrukowany w gazetce), z podaniem czasu odprawienia, awaryjnego dnia odprawienia i godziny, oraz nazwisko i imię zamawiającego.

4. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Pietron Bożena i Weronika, Serżysko Dorota, Służałek Karina, Knopik Teresa, Świerzy Agata.