24.10 – 30.10. 2022 AD

Poniedziałek, 24 października
17.00 –  Msza św.  za ++ m. Elfrydę Świtała w rocz. śmierci, o. Ernesta, brata Józefa, m. Klausa Maśnica, Jana i Jadwigę Bartoszek, Elżbietę Pasieka, pokr.

Wtorek, 25 października
17.00 – Msza św. za ++ o. Bazylego Zgoba, matkę Józefę.

Środa, 26 października
17.00 – Msza św.  o dar nieba dla + Eryka Jelonek w dniu urodzin, proszą żona i dzieci.

Czwartek, 27 października
12.00 – Msza św. w czasie której udzielą sobie sakramentu małżeństwa Weronika Misch i Remigiusz Samol.
17.00 – Msza św. szkolna –  do Miłosierdzia Bożego za ++ rodz. Katarzynę i Józefa Maczuch, Annę i Jana Fleger, pokr.
– Nabożeństwo różańcowe.

Piątek, 28 października, św. Szymona i Judy Tadeusza
17.30 –  Nabożeństwo różańcowe
18.00 – Msza dla młodzieży w rocz. śmierci  m. i o. Pawła Zyzik, rodz. Agnieszkę i Stanisława Brol, pokr.
– za + Martina Kroczek w 30 dni po śmierci.

Sobota, 29 października
15.00- Msza św. z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji 60 urodzin Jolanty Rhunke.
16.30 –  Nabożeństwo różańcowe prowadzone przez marianki.
17.00 – Msza św. za ++ Antoniego Wind, s. Wernera, rodz. Saturnina i Marię, brata Rudolfa, Antoniego i Marię Kampczyk, pokr. Wind, Kampczyk i Skolik.

XXXI Niedziela, 30 października 2022r.,
7.30 – Msza św.  za ++ o. Roberta Kieryś, m. Łucję, rodz. Anielę i Adolfa Michali, braci, pokr.
9.00 – Msza św. za ++ Jadwigę i Pawła Pietruszka, ich syna Huberta, Jadwigę i Pawła Wieszołek.
11.00 – Msza św. za ++ m. o. dziadka Ireneusza Szady,  m. Hildegardę Haberla, teśc. Janinę i Leona Szady, dziadków z obu stron, szw. Artura, Marię Serafin, s. Rajnholda, pokr. Szady, Haberla, Galiński i Czaja oraz o błogosławieństwo w rodzinie.
14.00 – Odczytywanie wypominek.
15.00 –  Droga Krzyżowa na cmentarzu.

1. Spotkania: Wspólnoty „Caritas” we wtorek po nabożeństwach; scholi „Gaudium” w sobotę o godz. 10.00 oraz marianek i kandydatek w sobotę o godz. 15.30.

2. Przyjmowane są intencje mszalne na rok 2023. Dzisiaj na Msze św. i na nabożeństwo różańcowe można przynieść zapisane na kartkach pozostałe intencje mszalne (tekst taki, jak będzie wydrukowany w gazetce), z podaniem czasu odprawienia, awaryjnego dnia odprawienia i godziny, oraz nazwisko i imię zamawiającego. W poniedziałek  zgłoszenia można dokonywać telefonicznie i na probostwie od 9.00 – 11.00 oraz od 15.30 -16.30.

3. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Karpińska Anna, Potempa Gabriela, Janoszka Ewa, Pawelczyk Joanna, Panchyrz Aleksandra, Wind Elżbieta.