31.10 – 6.11. 2022 AD

Poniedziałek, 31 października
7.00 –  Msza św. za ++ o. Henryka Wyrwich, pokr. Wyrwich, Klencz.
16.30 – Okazja do Spowiedzi.
17.30 – Nabożeństwo różańcowe.

Wtorek, 1 listopada, Uroczystość Wszystkich Świętych
7.30 – Msza św. za ++ mamę Elfrydę Gibel w 6 rocz. śmierci, tatę Waltera, brata Marcina, pokr. Gibel, Wyrwich i Koźlik.
9.00 – Msza św. za ++ o. Henryka Swoboda w rocz. śmierci, mamę Helenę, dziadków, babcie, teścia Stefana Rudek, pokr., dusze w czyśćcu cierpiące.
11.00 – Msza św. w int. Parafii.
14.00 – Procesja na cmentarze.

Środa, 2 listopada, Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych
7.00 – Msza św. w int. Ojca świętego.
9.00 – Msza św. za ++ m. Elfrydę Stefan, o. Teodora, rodz. Klarę i Jana Chabrzyk, babcie, dziadków, ciocie, wujków, szw. Rocha Szynel, Elżbietę i Piotra Golor, dusze w w czyśćcu cierpiące.
16.30 – Różaniec w int. zmarłych.
17.00 – (na II cmentarzu) Msza św. za ++ Parafian z udziałem młodzieży, również klasy VIII.

Czwartek, 3 listopada, I miesiąca
9.00 – Odwiedziny Chorych na ul.: Ks. Wajdy, Torowej,  Powstańców, Zielonej, Miarki, Leśnej, Mostowej, Krótkiej, Zamościu i Borowianach. (Proszę poinformować do kogo nie przyjechać)
16.00 – Godzina Święta z różańcem w int. zmarłych.
17.00 – Msza św. szkolna z udziałem scholi „Gaudium” – za ++ Gertrudę i Teodora Poloczek, Wilhelma i Helenę Kudlek, s. Leona, Pawła i Elżbietę Janus, s. Alfreda, szw, Jerzego i Alfreda, Sylwestra i Edeltaudę Loch, pokr. Poloczek, Pilarski i Janus.

Piątek, 4 listopada, I miesiąca, św. Karola Boromeusza
7.00 – Msza św. ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa w int. Róż Różańcowych.
9.00 – Odwiedziny Chorych na ul: Dobrego Pasterza, Opolskiej, Stare i Nowe Osiedle, Kopernika, Chrobrego, Konopnickiej,  Dworcowa, Polna, Topolowa i Nowowiejska. (Proszę poinformować do kogo nie przyjechać)
16.30 – Różaniec w int. zmarłych.
17.00 – Msza św. z udziałem młodzieży za ++ m. Joachima Panchyrz, Gizelę Bartoszek, rodz. Hildegardę i Jerzego Lisoń, Katarzynę i Karola Bartoszek.

Sobota, 5 listopada, I miesiaca
16.00 – Msza św. z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o błogosławieństwo w rodzinie z okazji 40 urodzin Łukasza Szołtysik.
16.30 – Różaniec w int. zmarłych.
17.00 – Msza św. za ++ m. i o. Jana Sopot, rodz. Jadwigę i Pawła Sopot, brata Stefana, Annę i Jana Brol, rodz. Jadwigę i Wilhelma Stach, wujka Teodora Serafin, Martę, Jerzego i Jana Szklorz oraz o błogosławieństwo w rodzinie.

XXXII Niedziela,  6 listopada 2022 r., Rocznica Poświęcenia Kościoła
(Kolekta na olej opałowy do kościoła)
7.30 – Msza św.  ( w języku niemieckim)za ++ Gabriela i Irenę Kulik.
9.00 – Msza św.  za ++ rodz. Helenę i Rajnolda Małek.
11.00  – Msza św.  kiermaszowa w int. Parafii.
15.00 – Różaniec w int. zmarłych.
– Spotkanie z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych.

1. Dzisiaj o godz. 14.00 odczytywane będą wypominki, a następnie odprawimy Drogę Krzyżową na I cmentarzu.

2. Zyskajmy odpust zupełny dla naszych zmarłych. Warunki otrzymania zamieściłem w gazetce parafialnej.

3. Ministrantów i kandydatów zapraszam na zbiórkę w sobotę o godz. 9.00.

4. Przyjmowane są intencje mszalne na rok 2023. Zgłoszenia można dokonywać telefonicznie i w zakrystii po nabożeństwach.

5. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Wind Aleksandra, Bul Krystyna, Tomala Magdalena i Katarzyna, Wons Elżbieta, Kwapień Bożena i Martyna.