7.11 – 13.11. 2022 AD

Poniedziałek, 7 listopada
16.30 – Różaniec w int. zmarłych.
17.00 – Msza św.  za ++ s. Roberta, męża, rodziców, teściów, braci, bratową, szwagierkę, szwagra, pokr., przyjaciół.

Wtorek, 8 listopada
16.30 – Różaniec w int. zmarłych.
17.00 – Msza św.  za ++ rodz. Anielę i Adolfa Michali, m. Henryka Ludwig, braci: Pawła, Henryka i Eryka, teśc. Antoninę i Pawła Ludwig, ich  córkę Elżbietę Gałach, pokr.

Środa, 9 listopada, Poświęcenie Bazyliki Laterańskiej
7.00 – Msza św.  za ++ rodziców Gertrudę i Stanisława, Annę i Waltera.

Czwartek, 10 listopada, św. Leona Wielkiego
16.00 – Msza św. szkolna  za ++ rodz. Antoniego i Magdalenę Sobel, teśc. Marię i Jerzego Tomala, szw. Andrzeja i Józefa Tomala, szw. Irenę Skibińską, dziadków z obu stron, ciocie, wujków, pokr.
– w 30 dni po śmierci Wandy Kandora.
– Spotkanie dzieci z św. Marcinem.

Piątek, 11 listopada, św. Marcina
9.00 – Msza św.  za ++ ż. i m. Helenę Loch w rocz. śmierci.

Sobota, 12 listopada, św. Jozafata
7.00 – Msza św. za + Huberta Pietruszka od sąsiadów i znajomych.
17.00 – Msza św. za ++ tatę Antoniego Weber w rocz. śmierci, mamę Elżbietę, pokr. Plachetka, Weber, Skolik i Świtała.

XXXIII Niedziela, 13 listopada 2022 r.
(Przed kościołem, zbiórka na Kościół w potrzebie)
7.30 – Msza św.  za++ m. Henryka Frewer, rodz. Szymona, Katarzynę i Annę Bartoszek, teściów, pokr.
9.00 – Msza św. za ++ rodz. Gertrudę i Sebalda Piekacz, Weronikę i Jana Grondes, syna Szymona, b. Norberta, dziadków, ciocie, wujków, szw. Józefa Chohura, pokr.
11.00 –  Msza św. przez  wstawiennictwo św. Katarzyny w int. pracowników kolei.
14.40 – Wymiana tajemnic różańcowych.
15.00 –  Nieszpory.
– Spotkanie zelatorów Żywego Różańca.

1. Dzisiaj o godz. 15.00 odczytywane będą wspomnienia o zmarłych, a następnie odprawimy nabożeństwo różańcowe za zmarłych. Po nabożeństwie spotkają się rodzice dzieci pierwszokomunijnych.
  2. Spotkania w sobotę: schola „Gaudium” o godz. 10.00 i marianki oraz kandydatki o godz. 15.30.
  3. Wspólnota Lektorów obchodzić będzie 20 listopada Srebrny Jubileusz. Do przyszłej niedzieli proszę zgłosić kto z byłych i obecnych lektorów będzie w tym dniu obecny na nabożeństwie o godz. 15.00 oraz na słodkim poczęstunku.
  4. Przyjmowane są intencje mszalne na rok 2023. Zgłoszenia można dokonywać telefonicznie i w zakrystii po nabożeństwach.
  5. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Pasieka Maria, Sandra i Elwira, Hatlapa Agnieszka, Jendrzejek Agnieszka, Kocot Aneta.