4.03 – 10.03. 2013 AD

Poniedziałek, 4 marca, św. Kazimierza
7.00 – Msza  św. za ++ rodz. Wilhelma i Marię Szaton w rocz. śmierci, m. Barbarę, s. Grzegorza, Wiktorię Szaton, pokr.
Wtorek, 5 marca
7.00 – Msza  św. za + Monikę Świerczok.
Środa, 6 marca
7.00 – Msza  św.  za ++ Józefa Świtała, jego rodz. Marię i Stefana, Gertrudę i Franciszka Brol, Emilię i Tomasza Obstój, b. Gerharda, pokr.
15.00 – Koronka do Miłosierdzia Bożego i spotkanie seniorów w chacie.
Czwartek, 7 marca, I miesiąca
16.30 – Droga Krzyżowa z udziałem dzieci.
17.00 – Msza św. szkolna  – za ++ m. i o. Gerarda Bok, jego rodziców, b. Engelberta, Rozalię i Franciszka Kampczyk, o. Antoniego, m. Eufemię, ich córki, pokr. Bok, Kampczyk, Hyla, Wind Płaczek i Meinert.
17.45 – (w chacie) Spotkanie z p. Bogdanem – terapeutą od uzależnień.
Piątek, 8 marca
7.00 – Msza  św.   za ++ Henryka i Rozalię Kluba, Emilię i Marcjana Wyżgol.
17.00 – Msza św. dla młodzieży – z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o potrzebne dary Ducha Świętego dla Michała Mudraka z okazji 18 urodzin.
Sobota, 9 marca
17.00 – Msza św.  w pierwszą rocznicę Chrztu Świętego Salomei Graczyk, w int. dziecka i rodziny.
IV Niedziela Wielkiego Postu, 10 marca 2013 r.
7.30 – Msza  św. do Miłosierdzia Bożego za ++ matkę w rocz. śmierci, ojca, siostrę pokr.
9.00 – Msza św. do Miłosierdzia Bożego za ++ o. Józefa Maczuch, pokr.
11.00 –  Msza św. przez wstawiennictwo Najśw. Maryi Panny w intencjach kobiet i dziewcząt naszej parafii z okazji Dnia Kobiet.
14.30– Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.
– Zmiana tajemnic różańcowych.

1. Dzisiaj o godz. 14.30 – Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.
  2. Lektorzy oraz pragnący czytać Słowo Boże spotkają się dzisiaj po Gorzkich Żalach.
  3. Zapraszam naszą młodzież na wyjątkowe, wielkopostne  spotkania. Niech rozpoczną się udziałem w Mszy św. i Drodze Krzyżowej, a następnie w szkole, w Twojej klasie przy herbacie, przede wszystkim jednak wokół Tego, który jest darem dla nas – Pana Jezusa. Wielkopostne Forum Młodzieży dla rocznika 1994 w piątek (8 marca).
  4. Ministranci i kandydaci spotkają się w sobotę o godz. 9.00; marianki o godz. 10.00.
  5. Organizowany jest kolejny raz wyjazd do Opola na czuwanie z modlitwą o uzdrowienie -13 marca o godz. 16.10. Zgłoszenia tylko dzisiaj.
  6. Rekolekcje parafialne przeżywać będziemy od czwartku do Niedzieli Palmowej. Módlmy się w tych intencjach oraz zaplanujmy czas, aby spokojnie korzystać z daru rekolekcji.
  7. „Gość Niedzielny” – 4,5 zł, „Mały Gość Niedzielny” – 4 zł.
  8. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Krawiec Róża i Aldona, Górska Barbara, Wyrwich Maria i Joanna, Maczuch Aniela.