2.04. – 7.04. 2013 AD

Poniedziałek Wielkanocny, 1 kwietnia
7.30 – Msza św. w intencjach żyjących i ++ członków DFK.
9.00 – Msza św. za ++ o. Franciszka Mania, m. Gertrudę, rodz. Marię i Franciszka Janoszka, b. Józefa.
– Spotkanie dzieci z zajączkiem
10.45 – Procesja wielkanocna.
– Msza św.  z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji 60 urodzin Jolanty Feluks.
Wtorek Wielkanocny, 2 kwietnia
7.00 – Msza św. za ++ rodz. Alfreda i Marię Bednarek, ich rodziców i rodzeństwo, pokr. Bednarek i Lamich.
Środa Wielkanocna, 3 kwietnia
7.00 – Msza św. za ++ rodz. Antoninę i Wincentego Cembolista.
Czwartek Wielkanocny, 4 kwietnia
18.00 – Msza św. szkolna – za ++ o. Franciszka Chmiel, jego żony Marię i Stanisławę, teśc. Franciszkę i Marcina Socha.
Piątek Wielkanocny, 5 kwietnia
7.00 – Msza św.  ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa w int. Róż Różańcowych.
18.00 – Msza św.  z udziałem młodzieży za ++ Pawła i Franciszkę Krawiec, Józefa i Marię Wons.
Sobota Wielkanocna, 6 kwietnia
18.00 –  Msza św. za ++ m. i o. Romana Boronowskiego, rodz. Julię i Stefana Boronowskich, Adelajdę, Gerarda i Waldemara Kciuk, rodz. Bronisławę i Tomasza Cebulla, b. Alojzego, Józefa, Magdalenę, Wilhelma Cebulla, pokr. Boronowski, Cebulla i Bock.
– w 30 dni po śmierci Marka Dyrduła.
II Niedziela Wielkanocna – Miłosierdzia Bożego, 7 kwietnia  2013 r.
(Kolekta na Caritas)
7.30 – Msza  św. za + Alojzego Lebek.
9.00 – Msza św. za ++ m. Agnieszkę Bartoszek w rocz. śmierci, o. Wiktora, b. Henryka, rodz. Elżbietę i Johana Pruski, Florentynę i Franciszka Ibrom, Zuzannę i Wilhelma Bartoszek, pokr. Bartoszek-Ibrom.
11.00 – Msza św. za ++ o. Albrechta, dziadków Jadwigę i Leona, babcię Justynę, chrześniaka Adama, pokr.
14.40 – Wymiana tajemnic różańcowych.
15.00 – Nieszpory ku czci Miłosierdzia Bożego.

1. Zmartwychwstały Pan Jezus towarzyszył uczniom  idącym do Emaus. Rozmawiał z nimi i Pisma im wyjaśniał. Zapraszam młodzież  w niedzielę 14 kwietnia na przeżycie podobnego  doświadczenia. Wyruszymy o godz. 15.00 piechotą  z parkingu przy leśniczówce p. Wajdy. Naszym Emaus będą Borowiany. W drodze będzie śpiew,  modlitwa i karmienie się Dobrą Nowiną. Przy kapliczce “poznamy Pana Jezusa przy  łamaniu chleba” – odprawimy nabożeństwo, w czasie którego połamiemy się chlebem. Na koniec  będzie agape – poczęstujemy się przyniesionym przez nas ciastem.
  2. „Gość Niedzielny” – 4,5 zł, „ Mały Gość Niedzielny” – 4 zł.
  3. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Bul Krystyna, Bekierz Krystyna, Cipura Joanna, Bartoszek Gizela, Tomala Magdalena, Wons Gabriela.