30.01. – 5.02. 2023 AD

Poniedziałek, 30 stycznia
7.00 – Msza św. za ++  męża Franciszka Skolik, córkę Teresę.

Wtorek, 31 stycznia, św. Jan Bosko
17.00 – Msza św. za ++ rodz. Klarę i Nikodema Bartoszek, wn. Dawida, ciocię Marię Buk.

Środa, 1 luty
7.00 – Msza św. za ++ rodz. Jerzego i Adelajdę i brata Henryka.
9.00 – Odwiedziny Chorych na ul: Dobrego Pasterza, Opolskiej, Stare i Nowe Osiedle, Kopernika, Chrobrego, Konopnickiej,  Dworcowa, Polna, Topolowa i Nowowiejska.

Czwartek, 2 luty, Święto Ofarowania Pańskiego
(Błogosławienie gromnic. Kolekta na zakony klauzurowe)
9.00 – Msza św. za ++ rodz. Annę i Jana Kulik, syna Rufina, córkę Katarzynę, męża Józefa, synową Urszulę.
17.00 – Godzina Święta.
18.00 – Msza św. w rocz. śmierci za ++ matkę Marię Giera, o. Jana, rodz. Józefa i Gertrudę Adamczyk, brata Gerarda, pokr. Giera, Adamczyk i Płaczek.
– Rozbieranie dekoracji bożonarodzeniowej.

Piątek, 3 luty, I miesiąca, św. Błażeja
(Błogosławieniństwo przez wstawiennictwo św. Błażeja)
7.00 – Msza św. ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa w int. Róż Różańcowych.
9.00 Odwiedziny Chorych na ul.: Ks. Wajdy, Torowej,  Powstańców, Zielonej, Miarki, Leśnej, Mostowej, Krótkiej, Zamościu i Borowianach.
17.00 – Msza św. z udziałem młodzieży, z szczególnym udziałem kandydatów do bierzmowania – za + Damiana Wyrwich od orkiestry.
– Spotkanie z kandydatami do bierzmowania.

Sobota, 4 luty, I miesiąca
7.00 – Msza św. ku czci Niepokalanego Serca Najśw. Maryi Panny  za ++ Wandę Kandora od sąsiadów ze Starego Osiedla.
17.00 – Msza św. za + Irenę Mańka w 1 rocz. śmierci.
– Roczek Tamary Cieślik.

V Niedziela Zwykła,  5 luty 2023 r.
7.30  Msza św. (w języku niemieckim) za ++ rodz. Gabriela i Irenę Kulik.
9.00 Msza św.  za ++ mamę Janinę Wanat w rocz. śmierci, o Zbigniewa, rodz. Czesławę i Władysława Domereckich.
11.00 Msza św.  za ++ mamę Marię Zientek  w 2 rocz. śmierci, ojca Maksymiliana, męża Stefana Kotucha, , Monikę i Rudolfa Świerczok, babcię Klarę Thomalla oraz o zdrowie i błogosławieństwo w rodzinie.
15.00 – Nieszpory.

1. Ministranci i kandydaci spotkają się w sobotę o godz. 9.00., schola “Gaudium” o godz. 10.00.

2. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Bartoszek Anna, Kulik Janina, Guzy Sabina, Sadowska Grażyna, Danysz Irena, Iwanowska Sylwia, Guzy Julia.