6.02. – 12.02. 2023 AD

Poniedziałek, 6 luty, św. Pawła Miki
7.00 – Msza św.  za + Piotra Sztancel od rodziny Wargockich z Trzebinia.

Wtorek, 7  luty
17.00 – Msza św.  za ++ matkę Magdalenę Pyka, ojca Eryka, pokr.
– w 30 dni po śmierci Jadwigi Guzy.

Środa, 8 luty
7.00 – Msza św.  za ++ dziadków Annę i Aleksandra Sopot, Elisabeth, rodz. Franciszka i Różę Pasieka, ich rodziców, Marię i Franciszka Brol, Marię i Reinharda Gluck, Emilię i Franciszka Ibrom, s. Herberta, chrzestną Teresę, Józefa Gajda, ciocie, wujków z pokr. Sopot, Pasieka, Krawiec, Brol oraz o błogosławieństwo w rodzinie.

Czwartek, 9 luty
17.00 – Msza św. szkolna z udziałem scholi Gaudium – za ++ męża Jana Boronowskiego z okazji urodzin, brata Romana, rodziców, teściów.

Piątek, 10 luty, św. Scholastyki
17.00 – Msza św.  z udziałem młodzieży – o dar nieba dla rodziców Marii i Eryka Bartoszek, ++ z rodzin Bartoszek, Garcorz, Graczyk i Bogdoł oraz o błogosławieństwow rodzinie.

Sobota, 11 luty
10.00 – Msza św. przez wstawiennictwo Najśw. Matki w int. Chorych.
– Błogosławieństwo Lourdzkie.
17.00 – Msza św. za + Jana Marciniszyn  w 1 rocz. śmierci.

VI Niedziela Zwykła, 12 luty 2023r.
7.30 Msza św.  za ++ m. i o. Klausa Maśnica w rocz. śmierci, rodz. Elfrydę i Ernesta Świtała, Jana i Jadwigę Bartoszek, Elżbietę Pasieka, pokr.
9.00 – Msza św. za + Walentego Kciuk w 100. urodziny.
11.00 Msza św.  za ++ rodz. Różę i Wilhelma Wyrwich, b. Damiana.
14.40 – Wymiana tajemnic różańcowych.
15.00 – Nieszpory
– Spotkanie z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych.

1. Lektorzy spotkają się w czwartek po Mszy św.; marianki zaś w sobotę ok. godz. 11.00 (po Mszy św.)

2. Tegoroczne rekolekcje parafialne przeżywać będziemy od 18 do 22 lutego (do Środy Popielcowej).

3. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Guzy Malwina, Olkuśnik Sylwia, Wons Gizela, Rozwadowska Aneta, Lewandowska Kornelia, Jagiełło Bogusława.