23.01. – 29.01. 2023 AD

Poniedziałek, 23 stycznia
17.00 – Msza św.  do Miłosierdzia Bożego za ++ ks. Krystiana Kampę w rocz. śmierci, jego rodziców, dziadków Rozalię i Ryszarda, Julię i Nikodema, pokr. oraz o błogosławieństwo w rodzinie.

Wtorek, 24 stycznia, św. Franciszka Salezego
17.00 – Msza św. za ++ mamę Marię Skolik, tatę Antoniego, męża Henryka Świtała, pokr. Skolik, Świtała, Mania i Guzy.

Środa, 25 stycznia, Nawrócenie św. Pawła
17.00 – Msza św.  za + Piotra Sztancel od rodziny Ślimak i Jagiełło.

Czwartek, 26 stycznia, św. Tymoteusza i Tutusa
17.00 – Msza św.  szkolna do Miłosierdzia Bożego za ++ dziadków Różę i Alfreda Bryś, Katarzynę i Józefa Maczuch, Zofię i Huberta kalka, Bertę i Ignacego Koczorek, dusze w czyśćcu oraz o błogosławieństwo w rodzinie.

Piątek, 27 stycznia
17.00 – Msza z udziałem młodzieży za ++ matkę Annę Płaczek w rocz. śmierci o. Ryszarda, rodz. Łucję i Roberta Kieryś, pokr.
– za + Piotra Sztancel w 30 dni po śmierci.

Sobota, 28 stycznia, św. Tomasza z Akwinu
17.00 – Msza św. za + Jana Danisz w 1 rocz. śmierci.

IV Niedziela Zwykła, 29 stycznia 2023r.
7.30 – Msza św.  za ++ rodz. Rozalię i Franciszka Kampczyk, m. Jana Hyla, rodz. Karolinę, Franciszka, Gerarda Bok, wnuka Adama, Albrechta Potempa, Agnieszkę i Antoniego Wind, syna Wernera, Annę i Ryszarda Płaczek, pokr. Hyla, Kampczyk.
9.00 – Msza św. za ++ rodz. Wilhelma i Różę Wyrwich, Karola i Katarzynę Bartoszek.
11.00 – Msza św. za + Katarzynę Korczyńską w rocz. śmierci.
15.00 – Nabożeństwo kolędowe.

1. Marianki spotkają się w sobotę o godz. 10.00.

2. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Sznura Sabina, Skutela Katarzyna, Bartoszek Aniela, Cieślik Melania, Macioszek Urszula, Mudrak Anna.