16.01. – 22.01. 2023 AD

Poniedziałek, 16 stycznia
7.00 – Msza św.  za ++ żonę, mamę Irenę Kloska, rodziców, brata, teściów, pokr.

Wtorek, 17 stycznia, św. Antoniego Opata
17.00 – Msza św.  w rocz. śmierci Anny i Wacława Krzepickich, za ++ m. Gintera Krawiec, Antoniego Kostrzewskiego, Marię i Witolda Jachimczyk.

Środa, 18 stycznia, rozpoczęcia Tygodnia modlitw o Zjednoczenie Chrześcijan
7.00 – Msza św.  za + męża i ojca Tadeusza Siedzińskiego w rocz. śmierci.

Czwartek, 19 stycznia, św. Józefa Pelczara
17.00 – Msza św. szkolna za ++ m. Jerzego Szaton, s. Grzegorza, rodz. Jana i Marię Zientek, teśc. Barbarę, Marię i Wilhelma Szaton, s. Franciszka, szw. Herberta, bartową Jolantę, Irenę, Reginę Służałek, Zofię i norberta Świerzy,  do Dzieciątka Jezus o błogosławieństwo w rodzinie.

Piątek, 20 stycznia
17.00 – Msza św.  z udziałem młodzieży – zza ++ m. i o. Andrzeja Tomala, matkę Magdalenę Strzelczyk, teśc. Marię i Jerzego Tomala, szw. Józefa Tomala, szwagrówkę Irenę Skibińską, dziadków z obu stron, wujków, ciocie, pokr.

Sobota, 21 stycznia, św. Agnieszki, Dzień Babci
16.00 – Msza św. z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji 18 urodzin Pauliny Bonk oraz z okazji 30 urodzin Anny Kciuk.
17.00 – Msza św. za + Teresę Garczorz w 1 rocz. śmierci.

III Niedziela Zwykła, 22 stycznia 2023r.
7.30 Msza św.  za ++ rodz. Elfrydę i Waltera Gibel, brata Marcina, ciocię i wujka Różę i Wilhelma Wyrwich, kuzyna Damiana, pokr.
9.00  – Msza św. za + Mariolę Bartoszek w rocz. śmierci.
11.00  Msza św.  za ++ mamę i babcię Agnieszkę
– Roczek Jana Potempa.

1. Dzisiaj o godz. 15.00 odprawimy nieszpory kolędowe, a po nabożeństwie, zaproszeni jesteśmy do szkoły na spotkanie bożonarodzeniowe.

2. Próba scholi “Gaudium” odbędzie się w sobotę o godz. 10.00.

3. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Chmielorz Justyna i Laura, Giera Teresa, Kraka Ilona i Lena, Pasieka Justyna.