9.01. – 15.01. 2023 AD

Poniedziałek, 9 stycznia
7.00 – Msza św. za ++ rodz. Emilię, Franciszka i Rozalię, brata Herberta, teśc. Wiktora, Rozalię i Ernesta, szw. Gerarda, ciocie, wujków, kuzynki i kuzynów.

Wtorek, 10 stycznia
17.00 – Msza św. za ++ o. Kazimierza Pawliszyn w 2 rocz. śmierci, mamę Helenę, brata Janusza, dziadków z obu stron, ciocie, wujków, pokr. oraz o błogosławieństwo w rodzinie.

Środa, 11 stycznia
7.00 – Msza św. za + Piotra Sztancel od rodziny Furtak.

Czwartek, 12 stycznia
17.00 – Msza św. szkolna za ++ Helenę i Alojzego Lebek, ich rodziców, męża Joachima Rudzik, rodz. Marię i Konstantego Giera, teśc. Ritę i Teodora Rudzik, Norberta i Marcina Moi, Agnieszkę i Jerzego Karpińskich, babcie, dziadków, ciocie, wujków, sąsiadów oraz o błogosławieństwo w rodzinie.

Piątek, 13 stycznia
17.00 – Msza św. z udziałem młodzieży za ++ rodz. Pawła i Antoninę Ludwig, Annę i Józefa Gałach.
– Spotkanie z kandydatami do bierzmowania.

Sobota, 14 stycznia
17.00 – Msza św. za ++ Annę, Jana i Marka Krawiec, Marię, Franciszka i Michała Potyków, Jerzego i Józefa Badura, pokr. Krawiec, Potyka, Golor, Moczko i Anioł oraz o błogosławieństwo w rodzinie.

II Niedziela Zwykła,  15 stycznia 2023 r.
7.30 Msza św. za ++ m. Gintra w 2 rocz. śmierci, m. Gertrudę, o. Emila, teściów, dziadków, wujków, ciocie, Marię i Elżbietę, Józefa Hornig, Annę i Wiktora Mainka, pokr.
9.00 Msza św.  za ++ męża i ojca Ewalda Bekierz, jego rodziców, Jadwigę, Huberta i Gerharda Wienchol.
11.00 Msza św.  za ++ojca Franciszka w 7 rocz. śmierci, mamę Annę.
– Spotkanie z rodzicami dzieci I Komunii.
15.00 – Nieszpory kolędowe.
16.00 (w szkole) Spotkanie Bożonarodzeniowe.

1. Dzisiaj o godz. 14.40 wymieniane będą tajemnice różańcowe, a następnie Wielkie Kolędowanie z naszą orkiestrę i scholą „Gaudium”.

2. Ministranci oraz kandydaci spotkają się w sobotę o godz. 9.00, a marianki o godz. 10.00.

3. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Czanguleit Wioletta, Skibińska Iwona, Tomala Bożena, i Martyna, Giera Elżbieta, Zemela Karina.