28.11 – 4.12. 2022 AD

Poniedziałek, 28 listopada
6.45 – Msza św.  rorate –  za ++ Gizelę Bartoszek i Franciszka Jaksika we wspólnocie z sąsiadami oraz znajomymi.
Wtorek, 29 listopada
16.00 – Msza św.  z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji 90 urodzin Barbary Kulik, od dzieci, wnuków i prawnuków.
17.00 – Msza św.  rorate – za ++ m. o. dziadka Henryka Ludwig, rodz. Anielę i Adolfa Michali, Antoninę i Pawła Ludwig, braci Pawła, Henryka i Eryka, szw. Elżbietę Gałach, pokr.
Środa, 30 listopada, św. Andrzeja
17.00 – Msza św. rorate – za + Edytę Bartoszek we wspólnocie z sąsiadami i znajomymi.
Czwartek, 1 grudnia, I miesiąca
16.00 – Godzina Święta.
17.00 – Msza św. rorate (z udziałem scholi „Gaudium”)  – w 2 rocz. śmierci ż. Ireny Skibińskiej oraz za ++ rodziców, siostrę, teśc. Marię i Jerzego Tomala, 2 szwagrów, pokr. Skibiński i Tomala.
– w 30 dni po śmierci Franciszka Jaksika.
Piątek, 2 grudnia, I miesiąca
7.00 – Msza św. ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa w int. Róż Różańcowych.
9.00 – Odwiedziny Chorych na ul.: Ks. Wajdy, Torowej,  Powstańców, Zielonej, Miarki, Leśnej, Mostowej, Krótkiej, Zamościu i Borowianach.
17.00 – Msza św.  rorate z udziałem młodzieży – za + męża, ojca i dziadka Henryka Joszko z okazji urodzin o dar szczęścia wiecznego.
Sobota, 3 grudnia, I miesiąca, św. Franciszka Ksawerego
7.00 – Msza św. rorate za + Wandę Kandora od Róż Różańcowych.
9.00 -Odwiedziny Chorych na ul: Dobrego Pasterza, Opolskiej, Stare i Nowe Osiedle, Kopernika, Chrobrego, Konopnickiej,  Dworcowa, Polna, Topolowa i Nowowiejska.
17.00 – Msza św. za ++ rodz. Agnieszkę i Jerzego Karpińskich, ich rodziców, teściów, siostrę z mężem, braci Wilhelma i Gerarda Karpińskich, Różę Zwior, Henryka Garczorz, pokr. Karpiński i Guzy.
 II Niedziela Adwentu, 4 grudnia 2022r.
( Zbiórka do puszek na Kościół na Wschodzie)
7.30 – Msza św.   ( w języku niemieckim) za ++ rodziców Marię i Alfreda Bednarek.
9.00 – Msza św. za ++ tatę Eryka Jelonek, teśc. Teodora Kroczek, braci Bogdana i Grzegorza Jelonków, dziadków z obu stron, ojca chrzestnego Alfonsa Janoszka, pokr.
11.00 –  Msza św.  z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji 40 urodzin Huberta Hatlapa.
15.00 –  Nieszpory adwentowe.

1. W czwartek po roratach spotkają się kandydaci na ministrantów, w piątek o tej samej porze ministranci.
  2. Dzisiaj rozpoczyna się adwent – czas radosnego oczekiwania na narodzenie Chrystusa. Zadbajmy o adwentowy nastrój, który podkreślać będą symbole tego okresu: wieńce adwentowe, roratki, lampiony. Wystrój bożonarodzeniowy pozostawmy na właściwy czas. Na nieszporach, które odprawimy o godz. 15.00 błogosławione będą wieńce adwentowe, roratki i lampiony.
  3. Już dzisiaj można w zakrystii nabyć opłatki – jest to informacja dla tych , którzy opłatek wysyłają z życzeniami.
  4. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Chmielorz Gerda, Michali Irena, Borycka Joanna, Wójcik Dominika, Bańcyr Mariola, Tomala Małgorzata.