21.11 – 27.11. 2022 AD

Poniedziałek, 21 listopada, Ofiarowanie Najśw. Maryi Panny
17.00 –  Msza św. za + Krystynę Wenerską w 1 rocznicę śmierci.
Wtorek, 22 listopada, św. Cecylii
17.00 – Msza św. za ++ mamę Helenę Swoboda w rocz. śmierci, ojca Henryka, dziadków, babcie, teścia Stefana Rudek, dusze w czyśćcu cierpiące.
– Modlitwa przy grobach zmarłych Lektorów.
Środa, 23 listopada
7.00 – Msza św. za + Gizelę Bartoszek od Róż Różańcowych.
Czwartek, 24 listopada, św. Andrzeja Dung-Lac
17.00 – Msza św. szkolna do Miłosierdzia Bożego za ++ męża Jerzego Szanguleit, rodz. Antoniego i Franciszkę Klim, teściów Henryka i Adelę Szanguleit, dziadków Wiktora i Annę Guzy, Stafana i Elżbietę Klim, ciocie, wujków, kuzynów, Grażynę Szanguleit, Szymona Grondes, pokr.  oraz dusze opuszczone.
Piątek, 25 listopada
17.00 – Msza św. z udziałem młodzieży ( z uczestnictwem kandydatów do bierzmowania) – za ++ Wernera Wind, o. Antoniego, rodz.. Józefa i Genowefę Kandzia, pokr. Wind, Kandzia, Poliński i Kampczyk.
– za + Gizelę Bartoszek w 30 dni po śmierci.
– Spotkanie z kandydatami do bierzmowania.
Sobota, 26 listopada
7.00 – Msza św. za + Franciszka Jaksik od koleżanek i kolegów Anny.
NOWY ROK KOŚCIELNY
17.00 – Msza św. za ++ mamę Rozalię Pilarską w rocz. śmierci, o. Wiktora, s. Annę.
I Niedziela Adwentu,  27 listopada 2022 r.,
(Kazania wygłosi ks. Bogdan Cofalik – misjonarz z Papui Nowej Gwinei)
7.30 –  Msza św. za + Krystiana Kciuk, mamę Marię Miozga.
9.00 – Msza św.  za ++ mamę Helenę Swoboda, o. Henryka, pokr.,  Helgę Cypris, dusze w czyśćcu.
11.00  – Msza św.  za ++ o. Manfreda Kroczek, rodz. Małgorzatę i Karola, dziadków Marię i Józefa, wujka Martina, pokr.
– Błogosławienie modlitewników „Droga do  nieba” dzieci pierwszokomunijnych.
– Spotkanie z rodzicami dzieci I Komunii.
15.00 –  Nieszpory adwentowe.

1. Gorące podziękowanie dla Lektorów, którzy pełnią od 25. lat posługę w naszej parafii. Dziękujemy również ks. Stanisławowi Rabiejowi za wygłoszenie kazań i ubogacenie świętowania Srebrnego Jubileuszu Wspólnoty Lektorów.
  2. Dzisiaj o godz. 00 odprawione będzie nabożeństwo Słowa Bożego z kazaniem ks. prof. Stanisława Rabieja, z aktem zawierzenia Chrystusowi Królowi Wszechświata.
  3. Spotkania w sobotę: schola „Gaudium” o godz. 10.00; Marianki i kandydatki o godz. 11.00.
  4. Parafia organizuje w poniedziałek 5 grudnia wyjazd na Jarmark Adwentowy do Wiednia, połączony ze zwiedzaniem stolicy Austrii. Osoby, które już się zgłosiły proszę o potwierdzenie i wpłatę 250 zł. Jest jeszcze jedno wolne miejsce – zapraszamy.
  5. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Frewer Aneta i Olivia, Swoboda Sabina, Maria i Angelika, Piekacz Irena, Młynarczuk Aldona.