5.12 – 11.12. 2022 AD

Poniedziałek, 5 grudnia
17.00 – Msza św. rorate  za + Babcię i zmarłych z pokrewieństwa.
Wtorek, 6 grudnia, św. Mikołaja
17.00 – Msza św.  rorate za ++ dziadków Świtała, Obstój, Wilczek i Pyka, Krystynę i Józefa Świtała.
– Spotkanie dzieci z św. Mikołajem.
Środa, 7 grudnia, św. Ambrożego
6.45 – Msza św.  rorate za ++ męża, ojca i dziadka Jana, pokr.
Czwartek, 8 grudnia, Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Njaśw. Maryi Panny
7.00 – Msza św. za ++ Elżbietę i Franciszka Guzy, Edytę i Henryka Bartoszek, pokr. z obu stron.
9.00 – Msza św.  za + Gizelę Bartoszek od koleżanek i kolegów z wydziału.
18.00 – Msza św.  ku czci Niepokalanego Poczęcia Najśw. Maryi Panny w int. dziewcząt oraz Sodalicji Maryjnej.
Piątek, 9 grudnia
17.00 – Msza rorate z udziałem młodzieży za ++ Eryka Ziaja, rodziców z obu stron.
– za + Edytę Bartoszek w 30 dni po śmierci.
Sobota, 10 grudnia
15.00 – Msza św. rorate z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji 70 urodzin Helmuta Stefan
17.00 – Msza św. za + Elżbietę Pawellek w rocz. śmierci.
III Niedziela Adwentu (Gaudete), 11 grudnia 2022r.
7.30 – Msza św.  za + Manfreda Knopik w rocz. śmierci.
9.00 – Msza św. za ++ ojca Stefana Skandy z okazji urodzin, matkę Różę, pokr.
11.00 – Msza św. za ++ brata Henryka Goj w rocz. śmierci, rodz. Annę i Franciszka Goj.
15.00 – Nabożeństwo adwentowe.
– Opłatek Róż Różańcowych oraz grup parafialnych: Rady Parafialnej, Rady Gospodarczej,  Wspólnoty „Caritas”, Wspólnoty Lektorów, Wspólnoty „Paulus”, Scholi „Gaudium”, Organistów, Orkiestry,  Psałterzystek, Marianek, Ministrantów, Szafarzy Komunii, Kościelnych, dbających o strojenie kościoła, zabiegających o czystość paramentów liturgicznych, dbających o techniczną stronę obiektów parafialnych, dbających o dom parafialny…

1. Schola „Gaudium spotka się w sobotę o godz. 10.00, a Marianki o godz. 11.00.
  2. Od dzisiaj rozprowadzane będą świece „ Caritas na stół wigilijny. Duże są w cenie 15zł, a małe kosztują 7 zł. Można również w zakrystii nabyć opłatki.
  3. Przypominam, że jutro wyjeżdżamy do Wiednia na Jarmark Adwentowy. O godz. 5.00 autokar wyruszy z pod kościoła.
  4. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Gałach Weronika, Kluba Karolina, Świtała Ewelina, Kubitza Beata, Musioł Natalia, Pilarska Teresa.