27.11. – 3.12. 2023 AD

Poniedziałek, 27 listopada,

7.00– Msza św. za ++ Piotra Buk i Piotra Wolnego od parafian z ul. Nowowiejskiej i Topolowej

Wtorek, 28 listopada,

17.00– Msza św. za ++ ojca Eryka Jelonek, teścia Teodora Kroczek.

Środa, 29 listopada,

7.00– Msza św. za ++ męża Henryka Ludwig, rodz. Anielę i Adolfa Michali, teściów.

Czwartek, 30 listopada, św. Andrzeja

9.00 Odwiedziny Chorych na ul: Dobrego Pasterza, Opolskiej, Stare i Nowe Osiedle, Kopernika, Chrobrego, Konopnickiej,  Dworcowa, Polna, Topolowa i Nowowiejska.

17.00– Msza św.  szkolna za  + Manfreda  Kroczek w rocz. śmierci.

Piątek, 1 grudnia, I miesiąca

7.00-   Msza św. ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa w int. Róż Różańcowych.

9.00 – Odwiedziny Chorych na ul.: Ks. Wajdy, Torowej,  Powstańców, Zielonej, Miarki, Leśnej, Mostowej, Krótkiej, Zamościu i Borowianach.

18.00- Msza św. z udziałem młodzieży  – za ++ żonę Irenę Skibińską w 3 rocz. śmierci, rodziców, siostrę, teściów, Marię i Jerzego Tomala, 2 szwagrów, pokr. Skibiński i Tomala.

Sobota, 2 grudnia, I miesiąca

7.00 – Msza św. ku czci Niepokalanego Serca Najśw. Maryi Panny za + Różę Boronowską od Róż Różańcowych.

17.00 – Msza św. za + Elżbietę Pawellek w rocz. śmierci.

I Niedziela Adwentu, 3 grudnia 2023 r.

7.30 – Msza św. ( w języku niemieckim) za ++ Henryka Joszko o szczęśliwą wieczność oraz rodz. Gertrudę i Piotra Szyguda, Jadwigę i Józefa Joszko, pokr.

9.00 – Msza św. za ++ o. Stefana Skandy z okazji urodzin, matkę Różę, pokr.

11.00 – Msza św.za ++ rodz. Genowefę i Józefa Dąbrowskich, Konrada i Elżbietę Wieja.

– Błogosławienie modlitewników „Droga do nieba” dzieci pierwszokomunijnych.

– Spotkanie z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych.

15.00 – Nieszpory adwentowe.

– Błogosławienie wieńców adwentowych, roratek i lampionów.

1. Marianki i kandydatki zaproszone są na Mszę św. w I sobotę miesiąca – 2 grudnia o godz. 7.00. Po Mszy będzie przeprowadzona próba przed uroczystością Niepokalanego poczęcia Najśw. Maryi Panny.
  2. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Grondes Roksana, Araszczuk Patrycja, Szymonowicz Joanna, Jonetzko Brygida, Szyguda Ewa, Deja Danuta.