20.11. – 25.11. 2023 AD

Poniedziałek, 20 listopada, św. Rafała Kalinowskiego

7.00 – Msza  św. za + Barbarę Kulik od Róż Różańcowych.

Wtorek, 21 listopada, Ofiarowanie Najśw. Maryi Panny

17.00 –  Msza  św.  za ++ Jadwigę i Pawła Pietruszka, Jadwigę i Pawła Wieszołek.

Środa, 22 listopada, św. Cecylii

7.00– Msza św.  za ++ mamę Helenę Swoboda w rocz. śmierci, tatę Henryka, teściów Monikę i Stefana Rudek, dziadków, wujków, ciocie i dusze w czyśćcu cierpiące.

Czwartek, 23 listopada

17.00 – Msza św.  szkolna za ++ Wernera Wind, rodz. Antoniego i Agnieszkę, Józefa i Genowefę Kańdzia.

– Spotkanie Wspólnoty Lektorów (przygotujemy tekst 1 Kor 7, 1-11).

Piątek, 24 listopada, św. Andrzeja Dung-Lac

18.00- Msza św. z udziałem młodzieży za ++ mamę Rozalię Pilarską w rocz. śmierci, ojca Wiktora, siostrę Annę.

Sobota, 25 listopada

15.00 – Msza św. z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze z okazji 60 urodzin Joachima Strach.

17.00 – Msza św. za ++ rodz. Emilię i Gintera Gabryś, Gertrudę i Wiktora Bartoszek, pokr. Gabryś, Bartoszek, Annę Weber, Pawła Bonk, Jana Wyrzgol.

– Roczek Laury Pasieka i Tymona Kciuk.

Niedziela Chrystusa Króla Wszechświata, 26 listopada 2023r.

7.30 – Msza św. za + Józefa Sznajder od koleżanek z pracy Małgorzaty.

9.00 – Msza św. za ++ rodz. Jadwigę i Jana Marciniszyn, dziadków z obu stron, pokr. Marciniszyn i Matuszczyk.

11.00 –  Msza św. w int. Parafii oraz ku czci św. Cecylii w int. orkiestry oraz muzyków kościelnych naszej parafii, w int. zmarłych z tych wspólnot oraz z prośbą o błogosławieństwo dla ich rodzin.

15.00 – Nieszpory.

1. Dzisiaj po nieszporach spotkają się Zelatorzy Żywego Różańca.
  2. W sobotę o godz.: 9.00 spotkają się ministranci oraz kandydaci; o godz. 10.00 marianki i kandydatki.
  3. Paniom, które wysprzątały kościół dziękujemy i prosimy o wymycie świątyni: Potempa Elżbieta i Natalia, Bujara Alicja, Nowak Sabina i Emilia, Ibrom Eryka, Grondes Karina.